SEZÓNA 2020

Poř. Příjmení a jméno: Poslední
zápas:
Hájení
všichni:
Hájení
poslední:
Max.
termín
Další
domluvené zápasy      
1 Ivan Staškiv JUV 20.8. 27.8. 3.9. 10.9. Skupina A: Ivan...
2 Radim Koloničný SWE 27.8. 3.9. 10.9. 17.9. Skupina A: Radi...
3 Radim Konečný 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. KTS nehraje (v ...
4 Miroslav Žídek 23.8. 30.8. 6.9. 13.9. Skupina A: Ivan...
5 Radim Lukáč CRO 18.8. 25.8. 1.9. 8.9. Skupina A: Miro...
6 Daniel Merta COL 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. Skupina B (hraj...
7 Martin Káňa RAD 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. KTS nehraje (zd...
8 Pavel Lukáč CAM 27.8. 3.9. 10.9. 17.9. Skupina B (hraj...
9 Zdeněk Novobilský 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. Skupina B (hraj...
10 Miroslav Sýkora PIR 28.8. 4.9. 11.9. 18.9. Skupina C. Finá...
11 Michal Gebauer 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. Skupina C. O 3....
12 Pavel Merta 29.7. 5.8. 12.8. 19.8. Skupina D. Finá...
13 Tomáš Cudzik 15.8. 22.8. 29.8. 5.9. Skupina C. Finá...
14 René Ruffer ml. CAM 28.8. 4.9. 11.9. 18.9. Skupina D. O 3....
15 Zbyněk Stuchlík 21.8. 28.8. 4.9. 11.9. Skupina C. O 3....
16 Kamil Socha COL 25.8. 1.9. 8.9. 15.9. Skupina D. Semi...
17 Jaroslav Sýkora 26.8. 2.9. 9.9. 16.9. Skupina D. Semi...
18 Milan Brosch HUN 6.8. 13.8. 20.8. 27.8. KTS nehraje....
19 René Ruffer st. RAD 26.8. 2.9. 9.9. 16.9. KTS nehraje (ko...
20 Jozef Chreno JUV 30.8. 6.9. 13.9. 20.9. Skupina E. Finá...
21 Martin Filip PIR 30.8. 6.9. 13.9. 20.9. KTS nehraje (Pe...
22 Jan Pomykal CRO 27.8. 3.9. 10.9. 17.9. Skupina E. Finá...
23 Miroslav Magnusek CRO 27.8. 3.9. 10.9. 17.9. Skupina E. O 3....
24 Petr Cielecký COL 27.8. 3.9. 10.9. 17.9. Skupina E. O 3....
25 Václav Teichmann CRO 17.8. 24.8. 31.8. 7.9. KTS nehraje (bu...
26 Michal Šprc CAM 28.8. 4.9. 11.9. 18.9. KTS nehraje....
27 Vladislav Carbol ml. JUV 30.8. 6.9. 13.9. 20.9. Skupina F: Vlad...
28 Marián Hevessy HUN 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. KTS nehraje....
29 René Psohlavec COL 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. Skupina F: Vlad...
30 Jiří Lanča PIR 21.8. 28.8. 4.9. 11.9. Skupina F: Vlad...
31 Radek Sýkora SWE ŽK 25.8. 1.9. 8.9. 15.9. Skupina G (hraj...
32 Tomáš Hanek 13.8. 20.8. 27.8. 3.9. Skupina G (hraj...
33 Vladislav Carbol st. RAD 26.8. 2.9. 9.9. 16.9. KTS nehraje (po...
34 Tomáš Řeha 30.8. 6.9. 13.9. 20.9. KTS nehraje....
35 Lenka Kvasňáková HUN 27.8. 3.9. 10.9. 17.9. Skupina G (hraj...
36 Ota Cieluch 17.8. 24.8. 31.8. 7.9. KTS nehraje (uz...
37 René Bartek SWE 26.8. 2.9. 9.9. 16.9. KTS nehraje. ...
38 Martin Marek JUV 5.8. 12.8. 19.8. 26.8. KTS nehraje....
39 Jakub Cudzik 28.8. 4.9. 11.9. 18.9. KTS nehraje....
40 Pavel Klimánek 26.8. 2.9. 9.9. 16.9. Skupina H (hraj...
41 Milan Šprc CAM 27.8. 3.9. 10.9. 17.9. Skupina H (hraj...
42 Radim Ševčík PIR 30.8. 6.9. 13.9. 20.9. Skupina H (hraj...
43 Petr Mojžíšek SWE 26.8. 2.9. 9.9. 16.9. Skupina I. Finá...
44 Tomáš Bíroš 11.8. 18.8. 25.8. 1.9. KTS nehraje z d...
45 Robert Hill 28.8. 4.9. 11.9. 18.9. KTS nehraje....
46 Petr Gruškovský 20.8. 27.8. 3.9. 10.9. Skupina I. O 3....
47 Jiří Březina 17.8. 24.8. 31.8. 7.9. KTS nehraje....
48 Klaudie Mikolášová 13.8. 20.8. 27.8. 3.9. KTS nehraje....
49 Dušan Korčák 30.8. 6.9. 13.9. 20.9. Skupina I. Finá...
50 Vladimír Vondrák 20.8. 27.8. 3.9. 10.9. KTS nehraje z d...
51 Eva Novobilská 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. Skupina I. O 3....
52 Aleš Pustka 31.7. 7.8. 14.8. 21.8. KTS nehraje....
53 Kateřina Rufferová RAD 24.8. 31.8. 7.9. 14.9. KTS nehraje (zd...
54 Pavel Krištofik 26.8. 2.9. 9.9. 16.9. KTS nehraje....
55 Matouš Marek 12.8. 19.8. 26.8. 2.9. KTS nehraje....
56 Eva Poledníková 25.8. 1.9. 8.9. 15.9. Skupina J (hraj...
57 Jiří Glac HUN 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. Skupina J (hraj...
58 Daniel Mikuš 25.8. 1.9. 8.9. 15.9. KTS nehraje. ...
59 Patrik Kubíček 1.8. 8.8. 15.8. 22.8. Skupina J (hraj...
60 Aneta Carbolová 9.6. 16.6. 23.6. 30.6. KTS nehraje z d...
61 Roger Federer - - - - KTS nehraje z d...

TISK TABULKY

zpět   |   nahoru   |   domů

 

 

 

 

obalnajabko.cz
Pivní hotovost

 
 

 
285 214 / 3 online
realizace nextWEB