SEZÓNA 2022

Poř. Příjmení a jméno: Poslední
zápas:
Hájení
všichni:
Hájení
poslední:
Max.
termín
Další
domluvené zápasy      
1 Radim Konečný A 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. KTS nehraje (v ...
2 René Ruffer ml. C 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. KTS nehraje (úr...
3 Michal Gebauer C 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. Skupina A - fin...
4 Zdeněk Novobilský 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. Skupina A o 3.m...
5 Daniel Merta B 26.8. 2.9. 9.9. 16.9. Skupina B hraje...
6 Pavel Merta B 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. Skupina A - fin...
7 Petr Cielecký C 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. Skupina B hraje...
8 Martin Káňa D 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. Skupina B hraje...
9 Jaroslav Sýkora 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. Skupina D. Finá...
10 Ivan Staškiv A 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. KTS nehraje (ne...
11 Pavel Lukáč B 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. Skupina A o 3.m...
12 Radek Sýkora 30.8. 6.9. 13.9. 20.9. Skupina C hraje...
13 Vladislav Carbol ml. B 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. Skupina C hraje...
14 Tomáš Hanek D 30.8. 6.9. 13.9. 20.9. Skupina D. Finá...
15 Kamil Socha A 30.8. 6.9. 13.9. 20.9. KTS nehraje (zd...
16 Miroslav Sýkora 30.8. 6.9. 13.9. 20.9. Skupina C hraje...
17 Miroslav Magnusek C 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. Skupina D o 3. ...
18 Marián Hevessy B 25.8. 1.9. 8.9. 15.9. KTS nehraje (do...
19 Roman Koloničný 29.7. 5.8. 12.8. 19.8. KTS nehraje z d...
20 Jozef Chreno A 15.8. 22.8. 29.8. 5.9. Skupina D o 3. ...
21 Stanislav Trýska D 30.8. 6.9. 13.9. 20.9. Skupina E hraje...
22 Lenka Kvasňáková C 30.8. 6.9. 13.9. 20.9. Skupina E hraje...
23 René Psohlavec D 30.8. 6.9. 13.9. 20.9. KTS nehraje (úr...
24 Zbyněk Stuchlík 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. Skupina E hraje...
25 Jan Pomykal D 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. Skupina F - fin...
26 Milan Brosch 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. Skupina F - fin...
27 Martin Filip C 16.8. 23.8. 30.8. 6.9. Skupina F o 3. ...
28 Vladislav Carbol st. A 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. Skupina F o 3. ...
29 Michal Šprc A 30.8. 6.9. 13.9. 20.9. Skupina G o 3. ...
30 Václav Teichmann B 25.7. 1.8. 8.8. 15.8. KTS nehraje (do...
31 Milan Šprc D 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. Skupina G o 3. ...
32 Petr Mojžíšek C 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. KTS nehraje (sv...
33 Tomáš Řeha 26.8. 2.9. 9.9. 16.9. Skupina G - fin...
34 Radim Ševčík B 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. Skupina G - fin...
35 Tomáš Bíroš 16.8. 23.8. 30.8. 6.9. Skupina H - fin...
36 Dušan Korčák 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. Skupina H - fin...
37 Ota Cieluch 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. Skupina H o 3. ...
38 Kateřina Rufferová B 23.8. 30.8. 6.9. 13.9. KTS nehraje (ne...
39 Petra Ogořálková 23.8. 30.8. 6.9. 13.9. Skupina H o 3. ...
40 Vladimír Vondrák A 15.8. 22.8. 29.8. 5.9. KTS nehraje (do...
41 Jiří Lanča 3.8. 10.8. 17.8. 24.8. Skupina I - fin...
42 René Ruffer st. D 16.7. 23.7. 30.7. 6.8. KTS nehraje (zd...
43 Matouš Marek 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. Skupina I - fin...
44 Luděk Bačík 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. Skupina I o 3. ...
45 Eva Poledníková 25.8. 1.9. 8.9. 15.9. KTS nehraje (vý...
46 Eva Novobilská 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. Skupina I o 3. ...
47 Pavel Klimánek 14.8. 21.8. 28.8. 4.9. KTS nehraje (do...
48 Michal Bobok 28.7. 4.8. 11.8. 18.8. Skupina J - fin...
49 Martin Marek 23.8. 30.8. 6.9. 13.9. KTS nehraje....
50 Jiří Březina 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. Skupina J o 3. ...
51 Petr Gruškovský 18.8. 25.8. 1.9. 8.9. Skupina J - fin...
52 Patrik Kubíček 30.8. 6.9. 13.9. 20.9. Skupina J o 3. ...
53 Pavel Krištofik 26.8. 2.9. 9.9. 16.9. KTS nehraje (do...
54 Jiří Glac D 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. KTS nehraje (zd...
55 Petra Balogová 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. KTS nehraje (hl...
56 Simona Banotová 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. KTS nehraje....
57 Robert Hill 20.7. 27.7. 3.8. 10.8. KTS nehraje z d...
58 Roger Federer - - - - Všimněte si, ja...

TISK TABULKY

zpět   |   nahoru   |   domů

 

 

 

 

obalnajabko.cz
Pivní hotovost

 
 

 
359 977 / 4 online
realizace nextWEB