AKTUALITY

  1-20   21-40   41-60   61-80   81-100   101-120   121-140   141-160   161-180   181-200   201-220   221-240   241-260   261-280   281-292
30.03.2023
16:27
 
Radim Kony  
Rezervace kurtu č. 1 je již ukončena
Kurt č. 1 na Prestige je dle vašich požadavků rozdělen následovně: PONDĚLÍ 16-18 hod: Martin Káňa, 18-20 hod: Davča tréninky/Kony zápas, ÚTERÝ 16-18 hod: Novobilští, 18-20 hod Martin Marek, STŘEDA 16-18 hod: Daniel Merta, 18-20 hod: Davča tréninky, ČTVRTEK 16-18 hod: René Psohlavec, 18-20 hod Vladislav Carbol ml., PÁTEK 16-18 hod: Vladislav Carbol st., 18-20 hod: Davča tréninky/Kony zápas. O další rezervaci na jiném kurtu vás budu informovat (zatím jen Mojža, takže se můžete stále připojit).

28.03.2023
23:47
 
Radim Kony  
Začínám řešit pravidelnou rezervaci kurtů
Přátelé, dobře si rozmyslete, jestli budete chtít pravidelnou rezervaci tenisových kurtů na Prestige (den a čas). Musíme to vzájemně skloubit. Napište raději více variant od té pro vás nejlepší. Děkuji za pochopení, že třeba na vás nevyjde kurt č. 1 v požadovanou dobu. A kdo chce tréninky s Davčou (JEN! 200,-Kč + kurt), stejně tak. A jestli si někdo z vás myslí, že je Davča "obyčejný" trenér, tak to se hrdě ohrazuji, nežadoní. Uvidíte přes léto sami, kam se chlapec herně dostal (dokonce v hale již trénuje jiné trenéry...a tím nemyslím našeho Dana, ten by pod 350,-Kč nešel !!!!). Skromný šikula :-)))

27.03.2023
20:46
 
Radim Kony  
Vítky to daly, tak ještě Třinec
Dramatický závěr šestého zápasu přinesl více štěstí Vítkovicím, které postoupily přes Kometu 4:2 na zápasy. Zítra ještě Třinec pošle na ledu "k ledu" Spartu a bude vymalováno. Ještě vám dlužíme výsledky sobotního singlového miniturnaje. Již se sice začalo pracovat na venkovních kurtech Prestige, ale zima se nechce vzdát, proto je dobře, že ještě několik týdnů můžeme hrát uvnitř v hale. V sobotu hráli a ve stejné sestavě hrát příští týden budou (klikni zde): SINGLOVÝ MINITURNAJ 25. 3.

26.03.2023
03:56
 
Radim Kony  
Už nevalte na Vítky! Bo my to v Brně dáme na 4:2!
Sorry, vy všichni skalní fandové toho či onoho týmu. Pro mě je srdcovka Vítky, o tom žádná, ale hned v závěsu Třinec. Když jsem na derby v hledišti, tak jen slyším invektivy, a já se ptám proč? To, že Třinci teď dýmí fabrika o 106, přece neznamená, že je předem rozhodnuto. Upřímně, až dodýmí, tak je po Třinci. A zase zůstanou zlaté, věčně druhé Vítky, protože tradice je tradice a tělocvičny, byť velmi hezké, budou na basket a volejbal, popřípadě na muzikály. Pod panem "vyvoleným" hrál i náš Dan ve Vendryni a všichni se k němu velmi hezky chovali (což rozhodně nemohu říci o zbytku republiky), ale to neznamená, že bych přeběhl, tata Kony je starý Vítkovičák, který tam i pár let moderoval. A všem pošklebáčkům řeknu: "Možná jsme věčně druzí, ale my jsme opravdu VĚČNÍ!!!! A vy všechny rychlokavašky, byť máte X titulů, Vsetín, Třinec ... tak my nechodíme na hokej pouze fandit, když se vyhrává, my chodíme na hokej podpořit naše milované kluky, kteří mají Vítka na prsou, kteří ví, že jejich logo bylo dlouho před tím, je a dlouho bude! Bo my jsme Ostrava!!!! Tak snad ten Třinec, než dojdou prachy, tu Spartu dá!!! A poznámka na závěr (snad to to Třinečoci pochopí): Vždy si vážím mnohem více Pepíka Chrena, který to nikdo nevyhrál (KTS), než ty, kteří pravidelně trénovali, byli mladí a vyhráli (mluvím o svých synech). A své syny miluji!!!! Finále: Vítky-Třinec! Výsledek znáte :-)))

26.03.2023
01:36
 
Radim Kony  
Přepište šipkařské dějiny!!!
Jak jsme se shodli s Čepkou, není krásnější pohled, než na tři smutné, vypadnuvší šipkařské ikony: Fazol, Muerte a Mojža (všichni 3 Páni šipkaři s bohatou minulostí vypadli hned v 1. kole pavouka). Protože do semi šli: Čepka, Kony, René Bartek a Dan Kony. A Konies šli do finále, kde starší (a pochopitelně mnohem lepší hráč :-)))))) ) vyhrál!!! Jooooooo! Come on!!! V rozhovoru pro Eurosport říkal vítěz: "No nejtěžší bylo porazit Čepku, v podstatě to bylo předčasné finále, kdy mi přálo více štěstíčko (Reňas hodil v závěru na 3 šipky 40, 60, 25, ale stejně mu to nestačilo...."). Konečně jsem na vlastní kůži poznal, že i na posraného hajzl spadne :-))) Muerte měl poté pořád nejapné průpovídky, než konečně v autě zmlkl, jako dítě. A až to ráno šťastně řekneme Martince, tak nám jen suše řekne: "No a co, stejně chleba nebude levnější.". Super akce u Reného a Leničky. Děkujeme!!! A pokud chcete, tak si to pojďte vychutnat společně s Renďou Čepkou, kteří jsme byli jen do počtu (veškerá úcta vůči našim skvělým šipkařům): TALENTU NEPORUČÍTE :-)))) REŇAS A KONY!!!!

20.03.2023
22:44
 
martin.ká  
Re Kony
Další hezký večer pro některé fanoušky tenisu a hokeje. Už vím s kým nebudu v týmu i když bych je všechny tři měl velmi rád jako spoluhráče, ale aspoň s jedním si velmi rád zahraju v 1 kole. A zbytek týmu? Už se těším na losování z těch 8 ředitelských košů. A i když nejsem zarputilý fanoušek Třince, tak když hraje proti Spartě, nemusím nic řešit. Takže dobrou noc všem

20.03.2023
21:43
 
Radim Kony  
SEZÓNA 2023 je právě nahozena
Kdo má zájem mrknout na všechny hráče, kteří budou společně s námi hrát, mrkněte na odkaz vlevo SEZÓNA 2023. Opustila nás Eva Poledníková, protože co nevidět přiletí klokan (držíme palce), a také Jirka Glac ze zdravotních důvodů (doufám, že bude chodit pravidelně fandit). Verča Hušková se vrací po 7-mi letech (mateřská), Radim Lukáč po zdravotní pauze naskočí i do TÝMOVKY, Martin Moravec (garantem je Ivan Staškiv) a Ondřej Měkýš (garantem je Radim Kony) budou úplnými nováčky a snad i příjemným oživením naší "rodinné" soutěže. A kdo bude nasazen do jakého koše TÝMOVKY? Mrkněte a uvidíte :-)

20.03.2023
09:25
 
martin.ká  
Re: Kony
To byl včera večer u ředitele "fajny večer". Nejdříve sportka konečně první vlaštovka. A na dobrou noc El Clasico a Barca v nastavení 2:1. Jen tak dál!

20.03.2023
07:53
 
Radim Kony  
Sportkaři, včera nám to hezky cinklo!
Celkem 11 BORCŮ pravidelně sází plný tiket Sportky, protože honíme jackpot, který bývá i nad 100.000.000,- Kč. Pravidelně "vyhráváme" cca 1.500 Kč, takže máme zase alespoň příspěvek na další sázkové období. Tentokráte jsme včera chytli 5 čísel, takže stačilo ještě jedno a měli bychom 1. cenu, takto máme alespoň 3. cenu bez dodatkového čísla - měli jsme 43 a padla 46, to by už byla 2. cena s obrovskou výhrou, protože 1. ani 2. cena nepadla. I tak jsme celkem vyhráli 17.654,-Kč. A kdybychom chytli ještě poslední číslo šance, měli bychom jackpot, ale to bychom se na těchto stránkách nechlubili :-) Třeba nám to cinkne ještě silněji příště... My totiž jdeme štěstíčku naproti. A co VY? Hlavně, ať jsme všichni zdraví, veselí a šťastní. Jak říkal Bohuš, tedy Bolek Polívka: Irenko, já tě mám rád i bez peněz! :-)))

18.03.2023
15:18
 
Radim Kony  
Sobotní singlový miniturnaj na Prestige
Já jsem varoval! Je nutno si přiznat, že mi to vůbec nejde. A já se vás ptám, co s tím hodláte dělat :-))) Parafráze z filmu Marečku podejde mi pero přesně vystihuje dnešní zápolení 4 BORCŮ, kteří se dopoledne proháněli na tenisových kurtech. Do posledního zápasu to vypadalo, že bych mohl pomýšlet na místo vedoucího, podobně jako pan Kroupa (replika Hujera), dokonce jsem vedl v posledním zápase po čisté hře 1:0 a pak jsem byl poslán, kam patřím: Autovrakoviště Milata :-))) Ale počkejte, udělám generálku starého motoru a ještě to rozpálím (ponechejte mi prosím alespoň iluzi). Tentokráte, i přes jednu prohru, byl králem Zdenda (to zase budu na Berlíně poslouchat celý rok :-) ). Všichni vyhráli alespoň jeden zápas, a tak to má být, tak je to správné. Gratulujeme! Všechny výsledky zde: SINGLOVÝ MINITURNAJ 18. 3.

18.03.2023
06:00
 
Radim Kony  
Je právě 06:00 hod a Zdenda vyjíždí na led
Zatímco slušní sportovci vyjíždí na led, ti méně slušní odjíždějí do věčných lovišť. Až ulehnu vedle Martinky, tak ta hadra fakt smrdí (více smyslně). Ale já se toho nebojím a vy si konečně odpočinete od mých trapných historek o cizím snění, lásce a fair play.... A kdo nehraje s námi, hraje proti nám. Vítky! Ferrari! Barca! Už teď se hrozím výsledkové tabulky našeho singlového miniturnaje. No a. Víte, když jsem přijel domů na opušťák z vojny (3 dny KVOP), tak když jsem přišel po 2 dnech domů, maminka mi v dobré víře pravila, měl by sis alespoň na chvíli odpočinout. Já ji jen suše odpověděl: "Mami, já jsem nepřijel spát, ale žít!". A tak to mám dodnes. Takže paradoxně: Dobrou (také více smyslně) :-)

18.03.2023
05:11
 
Radim Kony  
A takových BORCŮ je více...
Je vás opravdu více. Vaše historky jsou neskutečné (aby nedošlo k nedorozumění, o Kaňasových snech fakt nic nevím, ale jako správný chlap mu to ze srdce přeji). Třeba takový Novobil. Včera ve sklepě na Berlíně rozdával rady i těm, co nehráli poker a bacha, za pár minut vstává, utáhne si tkaničky na bruslích a vyrazí po asfaltce do haly hrát hokej. Pak dohraje, ani se většinou nestihne osprchovat (cítíme to) a přesune se do tenisové haly pro dvě výherní piva. Tak na to bych se mohl.... No, prostě na to nemám. Já si radši posedím, do sluchátek pouštím svou milovanou hudbu a pak ze strachu z prohry posílám do boje náhradníky :-) Dnes ovšem ne. Už se těším, jak to na kurtu s kamarády rozjedeme a kdo bude kupovat výherní pivka je naprosto druhořadé. Ovšem běda vám, běda vám, jestli mi to nepůjde! To víte, náhodou usnu, budu mít sny jak Kaňas a dostanu od Martinky mokrou hadrou přes tlamu. A jak znám mou milovanou Martinku, vezou mě rovnou na krchov. Proto mám strach jít spát :-))) Sny tedy nemohu mít, ale představivost snad...to bych vám mohl povídat....ale nemůžu, Martinka zakázala :-))) Prosím všechny, aby měli smysl pro humor a byli nad věcí. Opatrujte se a hrejte na hřišti i v životě fair play! Věřte, bude se vám lépe žít!!!

18.03.2023
04:12
 
Radim Kony  
Je mi jasné, že chcete vědět, co se XY zdálo
Tak jo, tyto AKTUALITY jsou někdy v pokročilém časovém stádiu takový "bulvár", takže vám prozradím, co se Kaňasovi zdálo (viz AKTUALITA níže). Chcete to vědět, tak co, chcete to vědět? :-))) Odpověď znám :-) Ze zcela "věrohodných" zdrojů vím, že se Marťasovi zdálo, že v jednom TÝMU bude 9 hráčů. 8 BORKYŇ a 1 BOREC NEJVĚTŠÍ (minimálně nejvyšší) - INSEMINÁTOR, PAN KAŇAS. Musím Marťáska zklamat, v jednom TÝMU bude jen 8 hráčů a navíc, vše se bude losovat, takže není záruka, že se bude tetelit blahem. Ovšem neberme mu jeho krásný sen a společně se na jeho vidiny podívejme. V tomto klipu je opravdu jen ON s vypůjčenou kšticí na hlavě a jeho holky (klikni zde): MARTINOVY SNY A to, co se dělo pak, není naštěstí v klipu vidět (byla to jen malá předehra). No co se dělo? Milenka (manželka) mu zlostně mrskla na rozžhavenou hlavu mokrý hadr a pravila: "To, že jsi ze spaní slastně vykřikoval MILENKO MOJE KRÁSNÁ, to jsem ještě brala, ale že co 3 minuty 7x za sebou řveš-DALŠÍ, to jsem už neunesla. A nemáš náhodou už jít hrát tenis, ty Casanovo?". :-))) Marťasku, promiň, oni říkali.... :-))) Pro ty, kteří nemají smysl pro humor, musím pravdivě tuto informaci dementovat....nebylo jich 8, ale 18 holek, a nebylo to "klasicky" co 3 minuty, ale jen co 2 minuty....byl to prostě FIČÁK :-))) Ale byl to jen sen.....ovšem, když se nad tím trošku zamyslím....:-)))))))

18.03.2023
03:35
 
Radim Kony  
Na tenisové schůzi bude sranda....
Úplně nejvíce je, že se společně setkáme. O tom žádná! Každý se samozřejmě těší, koho si vylosuje do TÝMU, ale ještě předtím bude soutěž (tajíme), připomenutí nádherné "textové" komunikace mezi mnou (námi) a vámi hráči. Máte krásný smysl pro humor, tak ho ukážeme světu (bude to jenom mezi námi "děvčaty" :-))) ). Přivítáme staro/nové hráče a hlavně si to společně užijeme. Kaňas zase bude mít novátorské připomínky, které mu automaticky zamítneme (Marťo, fakt nemůžeš v TÝMOVCE hrát v jednom družstvu jenom s holkami :-) , ve sprchách si dělej co chceš :-))) ). A kdo se letos ozval jako poslední po několika výzvách? No neuvěříte.... Kamča byl tentokráte předposlední o 1:17 hod :-))) Pochopte, Kamča má toho fakt hodně.... Pokud byste chtěli na tenisové schůzi udělat scénku, pustit klip, velmi rádi vám to umožníme. Fantazii se meze nekladou...teda krom zmiňovaného Kaňase, protože v noci se mu zdálo, že....ale o tom se nahlas nemluví :-))) Navíc už je ženatý, chodí všude včas, nevstupuje při servise do kurtu, je fajn parťák do nepohody a má věrnostní, že Ivánku :-))) Holky, je váš!!! A je jedno, jestli máte malé nebo velké dvojky (myšleno míče...tedy tenisáky...no to jsem si rétoricky pomohl) :-)))))))

18.03.2023
03:08
 
Radim Kony  
Každému z nás se stane, že nevidíme...
Na úvod této nádherné sezóny prosím všechny hráče, aby vždy rozhodli, zda-li byl dobrý/špatný míč (pokud stojí na své straně a musí rozhodnout), dle svého nejlepšího přesvědčení (nikoliv domnění). Určitě se mi také stalo, že jsem nevědomky rozhodl nesprávně, ale milionkráte správně (ač v můj nebo soupeřův prospěch). I proto je mi líto, že už nehraje PAN Fazol nebo Míra Žída. U těchto frajerů jsem nikdy nepochyboval, že mi zahlásili out, protože to tak bylo a tečka. Pamatujte, že největší pocta je uznat soupeři míč, který se mu otřel o lajnu a vy mu ho uznáte (byť zanadáváte, že má "zase" štěstí...patří to ke hře a k tenisovému bontonu). A prosím všechny hráče, aby při servise nevstupovali do hřiště před odehráním míče (ani se nedotýkali botou lajny, jinak je to chyba nohou). Letos na to budeme upozorňovat (nechceme vás rozhodit, ale je to nešvar, který musíme vymýtit, PRAVIDLA jsou pro všechny). A prosím, abyste nepodávali 2. servis bleskurychle hned po 1. podání. Soupeř se musí na váš lehký servis připravit, změnit pozici, nesledovat míč, který je za ním či mimo (po 1. podání) apod. A to, že mluvíte sprostě, hážete raketou, tak na to se také vyse**e. Vždyť to hrajete pro radost...a že se zrovna nedaří, tak za to vaše raketa ani soupeř nemůže. Všem vám přejeme krásné počasí, radost ze hry a skvělé kamarády, se kterými si to náramně užijete! Takový byl, je a bude náš společný turnaj BORCŮ!

18.03.2023
02:39
 
Radim Kony  
3 dobré duše rozhodly, že bude 32 hráčů
Jsem každým rokem poctěn některými hráči, kteří jsou ochotni (ne)hrát TÝMOVKU , ale jen v případě, že bude někdo chybět do správného počtu a to se letos stalo. Takže letos bude hrát 32 hráčů ve 4 skupinách systémem každý s každým. Ale pozor! Abychom eliminovali našlapané TÝMY (bude se losovat), bude vždy 8 singlů a 3 čtyřhry. Vždy budou hrát nejsilnější 4hry proti sobě atd. (vysvětlím na schůzi). To bude nádherný souboj až do konce... Budete prohrávat 5:3 na zápasy po singlech a najednou ejhle, vyhrajete 3 čtyřhry a změna bruslení :-))) Myšlenka? Každý hráč je důležitý, nikdo není "ten slabší"....téměř každý půjde do boje i ve 4hře! Jednou jste TÝM, tak se předveďte!!!! Chceme zapojit do hry všechny! Nejraději bych zapojil úplně všechny i do 4hry, ale potřebujeme lichý výsledek (navíc bývá často někdo nemohoucí, tak ho mohou parťáci nahradit). Můžete proti tomu protestovat, nadávat, nesouhlasit, ale to je tak jediné, co proti tomu můžete dělat :-))) Ať vyhraje TÝMOVKU 2023 ten nejlepší TÝM!!!

18.03.2023
01:30
 
Radim Kony  
Je docela možné, že přivítáme....
Víte, jaký jsem, je nás hodně, my sotva stíháme vše zapisovat a organizovat, ale říkám si, proč nepřijat nové členy, kteří se nehádají na kurtu, vypadají slušně a respektují PRAVIDLA....a PŘEDEVŠÍM RESPEKTUJÍ všechny členy našeho společenství. Často slýchávám, že ti v "nižších polohách" žebříčku mají nějaký problém....ano, vždy se zastávám slabších, ale nedělají si to ti dole sami??? A nás "nahoře" se nezastane nikdo. My prý pořád hrajeme o 106.... A bacha, letos MOŽNÁ přizvu hráče, které hned nasadím do zlaté skupiny (na poslední místa této skupiny). Odešel nám Fazol (můj velký miláček), Míra Žídek (můj další super parťák, který ve své super kondici dokázal nemožné). Teď to MOŽNÁ oživíme nahoře. Jsem zásadový, ale až mi "cizí" chlapci potvrdí, že souhlasí s našimi PRAVIDLY, budou mít tu čest bojovat s námi. A všichni Koneční, Novobilové, Mertové, Kaňasovi a další, budou mít zase o to větší radost zabojovat o posvátný trůn. Já jsem připraven. A i letos budu mít čest bojovat s těmi nejlepšími, jako jste VY!!! Díky vám za to, kamarádi!!!!

16.03.2023
01:52
 
Radim Kony  
Už se těším na losování TÝMOVKY
Sice mi mnozí zatím neodpověděli na vele důležitý mail ohledně letošní sezóny, ale my jsme zvyklí, my jsme shovívaví. Ovšem nezapomeňte, že pokud se nepřihlásíte včas do TÝMOVKY, spláčete nad výdělkem.... Jen vzpomeňte, jak to bylo krásné, když jsme zcela výjimečně handlovali své parťáky do toho či onoho TÝMU. A navíc, náš všemi milovaný Ivánek, měl ten den narozeniny (klikni zde): LOSOVÁNÍ TÝMOVKY Dodatek: zatím se přihlásilo do TÝMOVKY 24 hráčů, ale ještě hodně nějak opomnělo :-) Budou 4 družstva a uvidíme po kolika hráčích....

12.03.2023
14:28
 
Radim Kony  
Singlový miniturnaj na PRESTIGE o pivko
Nejen Ivan Lendl byl postrachem všech tenistů světa, ale i náš Ivan umí na kurtu pořádně prohnat své soupeře. Stal se sobotním vítězem a vůbec mu nevadilo, že nestihl z časových důvodů dohrát svůj poslední zápas s Jarysem, takže jsme poprvé zaznamenali remízu 3:3 na gemy. Všechny výsledky zde: SINGLOVÝ MINITURNAJ 11. 3.

09.03.2023
19:10
 
Radim Kony  
Tenisová schůze 15. dubna 15:00 hod na Poho
Letošní sezónu opět odstartuje zahajovací tenisová schůze, tak si prosím všichni udělejte čas a zapište termín do svých diářů. Opět se po zimním spánku setkáme, rozlosujeme TÝMOVKU a odpálíme již 19. tenisovou sezónu! Ještě předtím vám všem budu posílat mail, na který bude potřeba odpovědět (míče, výplety, TÝMOVKA, apod.).

  1-20   21-40   41-60   61-80   81-100   101-120   121-140   141-160   161-180   181-200   201-220   221-240   241-260   261-280   281-292

zpět   |   nahoru   |   domů

 

 

 

 

phoneiphone1.cz
Pivní hotovost

 
 

 
372 949 / 2 online
realizace nextWEB