AKTUALITY

  1-20   21-40   41-60   61-80   81-100   101-110
08.08.2022
18:03
 
Radim Kony  
KTS bude 24. září 2022
Drtivé většině nevyhovoval termín 17. září, proto jsme objednali všechny tenisové dvorce na Prestige v sobotu 24. září (několik jedinců bude bohužel chybět-sorry, ale vyhověli jsme většině). Napište si do kalendáře: KTS sobota 24. září!!!

08.08.2022
08:01
 
martin.ká  
Krásná neděle
Včera v neděli pořádal pan Vlastimil Lepík - Bajza jeden ze svých nespočetných turnajů, tentokrát v tenise ve 4hrách na kurtech VP. Vzhledem k tomu, že celou čtvrtinu z 16 zúčastněných dvojic tvořily páry z našeho turnaje KJB bylo o skvělé zážitky na kurtu i mimo něj postaráno. I když jsme na nejvyšší příčky nedosáhli, myslím si že jsme si to parádně užili, tedy aspoň já určitě. A kdyby v podvečer pán správce nechtěl zamykat kurty a nepožádal nás slušně o opuštění areálu, tak tam sedíme a hrajeme ty taroky ještě doteď. Proto kamarádi ještě jednou díky za super DEN!!!

06.08.2022
15:54
 
Radim Kony  
Kurt v pondělí a pátek od 18:00 hod
Včera jsem zrušil svou pravidelnou rezervaci na kurtu č. 1 v následujícím týdnu. Kdo má zájem, zavolejte si na Prestige a objednejte si dvorec v pondělí nebo pátek od 18:00 hod.

03.08.2022
13:55
 
Radim Kony  
Všem BORCŮM jsme rozeslali mail ohledně KTS
Mrkněte prosím všichni na svůj mail a co nejrychleji prosím odpovězte. Ptáme se vás na termín KTS (sobota 17. nebo 24. září). Turnaj žen ITF bude probíhat od 3. do 11. září na kurtech Prestige, takže si nenechejte o "trochu" lepší tenis, než je ten náš, ujít :-)

02.08.2022
00:37
 
Radim Kony  
Tipuji finálovou skupinu KTS-nikdy se nepletu :-)
Dnes jsem viděl na kurtu Pavla Mertu, kterého jsem již "zatratil" na letošního vítěze KTS (pochopte, má rodinu a svou časově náročnou práci, takže moc nehraje a podle toho ty výkony doposud vypadaly), ale opak je pravdou, jeho dnešní výkon jasně naznačil, že se chce dotknout vytouženého zlata. Jednoznačně jsem to viděl na finále mezi Zdendou a Danem Mertou, ale bude to letos ještě hodně zajímavé. Kdo k těmto hráčům přijde do čtyřky, to se rádi necháme překvapit. Jarda by musel najít větší stabilitu svých krásných úderů, Ivánka by musela políbit tenisová múza, která ho opět přivede k radosti ke hře (kéž by mu Marcelka dala pořádného hubana), Kaňas vždy dokáže zázraky a pak už nevidím nikoho, kdo by mohl vstoupit do finálové čtyřky KTS (všem se omlouvám, všichni můžete chytnout životku a zvednout nad hlavu vítězný pohár). Takže, nezapomeňte se na konci tohoto měsíce umístit tak, aby se vaše šance navýšily (opět bude hrát žebříkově prvních 16 přihlášených na KTS, kteří si to rozdají v září a tím pádem budeme vědět, kdo bude hrát na KTS ve skupině A, B, C a D). A vy všichni nejmenovaní, chcete nás překvapit? Udělejte to, budeme jen rádi, protože jen ten, kdo vyhraje ve finále poslední míč, ten bude navždy zapsán na poháru KTS za rok 2022. Ať se vám všem daří a nezapomeňte na fair play, protože, když se bude hrát férově, vyhrajeme i my, organizátoři!!!

30.07.2022
20:59
 
Radim Kony  
TROCHA statistiky
Před námi je poslední měsíc zákl. části našeho společného tenisového turnaje BORCŮ. Pojďme si sdělit, jak to doposud vypadá. Máme odehráno celkem 328 zápasů (na rekordních 454 zápasů z r. 2019 to zatím nevypadá, ale kdyby konečně začalo hrát 17 hráčů, kteří ještě nemají splněnou podmínku pro kvalifikování na KTS /tedy odehrání min. 7-mi utkání s min. se 4-mi různými hráči/, výrazně bychom se k rekordnímu číslu přiblížili). Je vícero hráčů, kteří ještě letos neokusili alespoň 1x chuť vítězství (držíme jim palce, aby se jim to konečně podařilo) a zároveň 2, kteří jsou 100% (ovšem Tomáš Řeha na 49. místě a Robert Hill na 48. pozici mají odehrány jen 4 respektive pouze 2 mače, takže tento údaj je značně zavádějící). Mnohem větší uznání si zaslouží Zdenda Novobilský, který se "zuby nehty" drží na nejvyšší příčce a ze 17-ti zápasů prohrál jen 1x a to se mnou :-) Pro Arnoštka, který se uděluje za největší počet odehraných gemů, si statečně kráčí Milan Šprc (má už 865 gemů!!!), takže ho očekáváme v KLUBU MASTERS. Tak, až zase vysvitne sluníčko, hurá na kurty! Mějte pevné zdraví, hratelné počasí a radost ze hry!

30.07.2022
01:28
 
Radim Kony  
Není slabých a silných..
Dnes jsem pochopil, o čem celou dobu mele Ivánek, náš kamarád... Když vám to nejde, tak to nejde... Mladý Rufajs měl na mě 5 mečbolů a já jsem s ním nemohl hrát svou důstojnou hru...měl jsem velké štěstí a zarputilost, že jsem nakonec zvítězil, ale... A to je na tom našem dvorku to hezké! Není nikdo favoritem utkání, záleží na každém míčku. Renďo, klobouček, nejprve jsi mne uspal Ty, pak já Tebe a nakonec jsme si přátelsky podali ruce. Tak život chode...

29.07.2022
10:00
 
Radim Kony  
Kdo nechal na TÝMOVCE žlutou láhev Isostar
Po TÝMOVCE TEXAS-F-M 404 dne 16.7. zůstala na kurtech Prestige žlutá láhev na pití ISOSTAR. Komupak patří? Ozvěte se!

29.07.2022
09:37
 
Radim Kony  
Právě jsem zapsal 299. zápas
Letošní sezóna patří rozhodně k těm lepším, co se týče počtu odehraných zápasů, ale kdyby všichni BORCI hráli v srpnu 1x za 10 dní, tak uděláme nový rekord. Takže, kdo si nahlásí jubilejní 300-tý zápas ještě na tento víkend (nebo na jindy)?

28.07.2022
01:33
 
Radim Kony  
re: Tatarka
Tutino, Dan Merta byl za poslední 4 roky vždy ve finále se svým skvělým TÝMEM (3x vítěz), a protože ho to moc baví, tak příští rok přeji všem, aby si Muerteho nalosovali k sobě....pokud ho Evička pustí z boudy na dvorek... :-))) Jo, přátelé, kdo má tak skvělé štístko v životě... (všichni víme, že to nezáleží na jednom hráči, ale na celém TÝMU)... A protože mám výjimečně dovolenou, tak se zítra možná půjdu mrknou v 08:30 hod na poslední zápas letošní TÝMOVKY: Vladislav Carbol st.-Stanislav Trýska... F-M 404 už ví, že budou na bedně, ale výsledek 9:0 tady ještě nebyl, takže Vláďo, Kápo, hobluj!!! :-)))

24.07.2022
15:51
 
Tatarka  
Tymovka
Gratuluji Dánsku ať oslavují a nezapomenou na finále.Je to skvělý pocit

24.07.2022
06:43
 
novo  
Pár hlášek z dnešního dne (s autorstvím)
Ticho! Malý spí 😂

24.07.2022
06:40
 
novo  
Pár hlášek z dnešního dne (s autorstvím)
Muerto otvírá Panamský mok, Milánek (Šerif) nalévá do Milánkova (Rápido) stojánku. Zazvoní CINK CINK a roznáší..... OGAR reaguje okamžitě: "Horní Bečva VYSTUPOVAT "

23.07.2022
23:27
 
Radim Kony  
Tímto zdravíme Kaňase a spol.
Marťas, myslel jsem si, že když odjedeš, tak nebudou neustálé "hloupě zbytečné" otázky. Opak je pravdou, asi si ostatní pomysleli, že když jsi přes tisíc kilometrů daleko, tak se také mohou "chytře" zeptat na to či ono :-))) Tys je určitě naočkoval, ať to nemáme tak jednoduché :-))) Zastoupili Tě dokonale.... Už se těším, až se vrátíš a bude to zase "normální". Ty se ptáš, já odmítám :-))) Tak to má být a tak je to v pořádku :-))) Mějte se fajn!!!

23.07.2022
22:51
 
Radim Kony  
TÝMOVKA je prostě TÝMOVKA
Nikoho z vás, nikoho!!! jsem neviděl hrát tak kvalitní a bojovný tenis, který jste letos předváděli. Kdybyste tak hráli i v individuální soutěži, tak můžeme obrazně jet na Wimbledon...všichni!!! Je nádherné sledovat herní úroveň každého z vás...to se opravdu hecnete až v TÝMOVCE? Nestraně smekám klobouček. Pochopili jste tuto soutěž správně. Není nic víc, než když pro svůj TÝM dýcháte a bojujete bez trapných výmluv. Tato soutěž má svou hodnotu, velkou hodnotu...a vždy budeme s hrdostí a obdivem vzhlížet na všechny hráče, na všechny TÝMY, byť by skončili na posledním místě. A bavili jste se všichni? Ano, vím, všichni jste mi posílali fotky, které jsem nikde nesdílel, ale dělali nám, organizátorům, velkou radost. Umíte se bavit, umíte soutěžit, umíte hrát tenis a důstojně přijmout porážku, i když hodně bolí. Nemá vás bolet, protože bez jediného hráče TÝMOVKY by nebyla TÝMOVKA, takže všem GLORIA!!!

23.07.2022
22:30
 
Radim Kony  
Pár hlášek z dnešního dne (bez autorství)
Prosím, rozlišujte 2 čárky (co 2 čárky, to další monolog či dialog)...už jsem ho málem měl, ale ten debil byl proti...,, vyhlašuji kurz na to, že Pavel Merta trefí svého parťáka ve 4hře při servise do zad a kurz je 1,1 (tedy tutovka) - na to se ozvalo z davu: tak na to dám tisícovku :-)))...(netrefil)...,, stejně si myslím, že jsem byl favorit, ale ten mladý mě prostě dostal...,, Fidji, Tobě zase bude zítra špatně...no a co, snažil jsem se a málem jsem vyhrál...škoda, že málem, zítra budeš out a až se dozvíš, jak jsi dneska hrál, moc Ti to nepomůže...já jsem se sebou spokojený :-)))...,, chlapci, dá si někdo Tequilu? Zlatá došla, ale máme ještě stříbrnou...stříbrnou? To my víme, my jsme zlatí, vy stříbrní...,, ten pitomec má tak skvělý servis, ještě, že na mě dělal samé dvojchyby...,, myslel jsem si, že ten zápas bude brzy hotov, ale on se tak bránil, že jsem znejistěl, až jsem se začal bránit já...,, a na závěr něco zcela typického, když svého parťáka nechcete znervóznit a pomoci mu: "Nepotřebuješ něco? Jo, potřebuji vodu! A chtěl bys to s citrónem? Ne, potřebuji vodu! A nechtěl bys to s mátou? Ne, potřebuji JEN vodu! A chceš to s ledem nebo s tou mátou nebo s tím citrónem? NE, CHCI JEN VODU!!!!!! Bylo 35 stupňů :-))))

23.07.2022
21:37
 
Ota  
Diky z ciziny
Díky za ( téměř) on line přenos finále , Gratulace vítězům, i druhé místo na bedně je úžasné !!! Nevím jak vy, ale my už slavíme !

23.07.2022
21:23
 
Rohlík  
Díky Dánsko za týmovku 2022 a mexičanum za bojovnost.

23.07.2022
20:56
 
Radim Kony  
Finále je rozhodnuto!!!!
Jsme všichni moc opilí (štěstím z důstojného finále). Ano, Dánům bude zítra špatně, protože dnes je jim moc dobře, jsou to vítězové TÝMOVKY 2022!!!! Vyhráli ve finále 6:3 na zápasy a dnes si to všichni BORCI napříč žebříčkem společně užíváme. Jsou tu zástupci všech čtyř TÝMŮ a já už nestačím registrovat, jak sladká bude pomsta v příštím roce a od koho komu :-))) Je legrační slyšet všechny silácké řeči, když nikdo neví, s kým bude nalosován v r. 2023. Díky přátelé za důstojnou hru všech 4 TÝMŮ. Umíte se bavit a my to jen tiše zapisujeme! BORCI FOREVER!!!

23.07.2022
16:38
 
Radim Kony  
Finále TÝMOVKY 2022 live - VI. část
Dějí se to věci na tom našem tenisovém dvorku :-) Pavel Merta byl na kurtu opravdu nepřehlédnutelný a doslova smetl pána v mexickém klobouku Mirka Sýkoru bez ztráty květinky (6:0, 6:0). Na vedlejším hřišti byla opět k vidění mega bitva, ve které drzé mládí vyhrálo nad zkušeností, tedy Vláďa Carbol ml. zvítězil nad Gegem 6:1, 3:6, 6:4 a to Gege vedl v posledním setu 4:2. Dánové otáčejí průběžný výsledek na 4:3 na zápasy. Nyní se hraje velmi důležitý zápas, kdy MEX bojuje o udržení se v duelu, protože kdyby padl i René Ruffer ml., Dánové budou letošními vítězi nehledě na výsledek 4hry. O to se v tuto chvíli snaží jejich kapitán Dan Merta a vede 2:1 na gemy... Teplota klesla na 34 stupně a výsledek je ZATÍM totožný: 3:4.... :-)

  1-20   21-40   41-60   61-80   81-100   101-110

zpět   |   nahoru   |   domů

 

 

 

 

obalnajabko.cz
Pivní hotovost

 
 

 
354 194 / 4 online
realizace nextWEB