AKTUALITY

  1-20   21-40   41-60   61-80   81-100   101-120   121-140   141-160   161-180   181-181
03.12.2022
00:38
 
Tatarka  
Já se těším jako malý po dlouhé pauze zranění 2 operace tak si to jdu užít a jsem rád že mě pan ředitel oslovil

03.12.2022
00:00
 
Radim Kony  
Je to již páteční půlnoční tradice :-)
A my se nevzdáme a budeme vás opět všechny BORCE motivovat k tomu, abyste si taky udělali víkendový singlový miniturnaj. Zítra se k nám přidá uzdravený Tatarka, takže to bude velmi zajímavé. V předcházejících ročnících jednou přišel a všechno vyhrál, tak jsme zvědavi, jak to bude vypadat zítra. Nezapomeňte, že máte slevu o víkendu (390,-Kč/hod). Dnešní půlnoční jízda taxíkem byla ve složení DM, RP, RK, řidič :-))) Takže Depeche Mode, Rudé Právo a Rudy Kovanda :-))) Že mě huba nebolí....sorry, bylo prostě dobře...

27.11.2022
07:32
 
Radim Kony  
Sobotní singlový miniturnaj na Prestige
Konečně Muerte vyhrál pivo, ale jenom jedno :-) Opět noví hráči, takže opět nové zkušenosti s jinými herními styly. Gege (Michal Gebauer) i Jarys (Jarek Sýkora) se velmi rychle zaklimatizovali a byli důstojnými soupeři (na výsledky tolik nehleďte, protože např. Gege se mnou neuhrál ani gem a téměř vždy jsme šli přes shody, takže to bylo velmi vyrovnané). Hoši, díky, rádi vás zase uvidíme na sobotním singlovém miniturnaji. Všechny výsledky zde (klikni na): MINITURNAJ 26.11.

26.11.2022
00:00
 
Radim Kony  
Ráno bude velmi zajímavá sestava
Během sobotního dopoledne nás společně čeká zajímavé a netradiční seskupení čtyř hráčů z TOP TEN. Krom Muerteho a Konyho se napínavého souboje našeho miniturnaje zúčastní Gege (3. hráč žebříčku) a Jarys (9.). Ještě pří půlnoční jízdě v autě jsme se smáli s Danem, že není vyloučeno, že budeme platící hráči (výherní pivka), ale budeme bojovat jako lvi. Kdo by se chtěl zúčastnit další soboty, dejte vědět, vždy je to příjemná sranda. A hlavně rozbory poté na Poho :-))) Třeba Jirka Březina přijde na Poho také, protože potřebuje po 10-ti letech přeplést raketu :-) Kdokoliv: Přijď, bude řiť :-) A běda vám, běda vám, jestli mi to nepůjde :-)))

20.11.2022
10:52
 
Radim Kony  
Singlový miniturnaj na PRESTIGE o pivko
Máme za sebou již 2 soboty dopoledne, kdy jsme odehráli náš oblíbený singlový miniturnaj. Jako inspiraci pro všechny BORCE připomínám, že hrajeme dohromady 4 hráči (každý hraje 3 zápasy s 3-mi různými soupeři), každý zápas trvá 30 minut, pak se soupeři vymění a výsledky se zapisují do tabulky. Kdo skončí na posledním 4. místě kupuje 1 pivko vítězi a 1 pivko pro 2. v pořadí, kdo skončí na 3. pozici, kupuje jen jedno pivko vítězi. Pivko musí objednat a osobně předat na Poho se slovy: PROSÍM, PANE MISTŘE! Vítěz odpoví: DĚKUJI PĚKNĚ, PANE MISTŘE! Hrát o pivka samozřejmě nemusíte, to je jen bonus navíc, ať to má nějaký náboj. Takže, až budete osloveni námi, nebo si občas uskutečníte svůj singlový miniturnaj s hráči z nižších řad, neodmítejte a přijměte výzvu. Je to fakt super! A nezapomeňte, že na PRESTIGE mají naší BORCI slevu 390,-Kč/hod (pouze v časech: Po-Pá 08:00-15:00 hod a po celý víkend a svátky), takže ve čtyřech hráčích vás to bude stát jen 293,-Kč/hráč. Výsledky posledních dvou sobot zde (klikni na): MINITURNAJ 12. a 19.11.

19.11.2022
00:22
 
Radim Kony  
Zájemců o míče jsou masy...
V pátek jsem přivezl 3 kartóny míčů, na poslední chvíli mi mnozí z vás napsali, že chtějí také (i po 10 dózách), takže příští týden jedu pro míče znovu. Případní zájemci z řad našeho oddílu BORCŮ, pište rychle, jinak na vás nezbyde nic :-) Rád to pro vás udělám, ale do dubna pro míče už nepojedu (možná do té doby ani nebudou, navíc za tak luxusní cenu zřejmě také ne). Hurá dnes na náš miniturnaj, který začíná v 9:30 hod na PRESTIGE. Ať vyhraje "opět" ten nejlepší :-)))))

16.11.2022
09:51
 
Radim Kony  
V pátek pojedu pro nové míče (130,-Kč/4 ks)
Cena za míče se letos výrazně zvedla, ale na to nás upozorňovali již v březnu. Stále je pro naše BORCE bezkonkurenční: 130,-Kč/1 dóza/4 míče. Budu brát 3 kartóny (54 dóz, z toho 20 dóz spotřebuje jen naše rodina :-) ), tak si rychle míče zarezervujte a co nejdříve přijeďte, ať nám to tu doma neleží a nemáme v tom "utopené" peníze. Za měsíc bude zbytečné se ptát, jestli ještě něco máme... Mimochodem, bude to jistě pro každého tenistu hezký a praktický vánoční dárek :-)

07.11.2022
22:32
 
Radim Kony  
Hledáme parťáka na tuto sobotu (Davča ?)
Tuto sobotu jedeme nekompromisní bomby toho nejkvalitnějšího tenisu :-)))))))))) Jdeme: Muerte, Kaňas, já a ??? Má někdo odvahu jít do našeho miniturnaje singlů? Jinak musíme poprosit Davču a bude po turnaji :-))))))) Třeba skončí Davča poslední a bude kupovat piva :-) V nedělním tréninku opět rupnul struny, takže se může stát, že rupne všechny své rakety a bude potupně poražen....to by byla daň za nováčkovský přístup :-) Tak je to správné a tak to má být :-))) Jak se říká: Nechoď s pány na led, tedy na kurt :-), ať se chlapec učí.... Takže vážně, hledáme parťáky do hry (i do budoucna), s kterými si rádi zablbneme (méně výkonným hráčům ovšem zdůrazňujeme, že tady se jedná o piva, takže neznáme bratra, protože se počítá každý vyhraný/prohraný gem :-))) ). Dodatek ve středu: již jsme kompletní 4 hráči na tuto sobotu - Kaňas, Muerte, René Ruffer ml. a já.

07.11.2022
14:15
 
Radim Kony  
Domluvil jsem v hale zvýhodněnou cenu
Pro všechny naše hráče jsem domluvil zvýhodněnou cenu v hale na PRESTIGE (všem jsem poslal informační mail, tak se na něj prosím ihned podívejte). Co nejrychleji se domluvte se svými parťáky na singlové miniturnaje, 4hry, tréninky (Davča vás rád bude trénovat za 250,-Kč/hod s košem plným míčů) a pošlete mi časy vašich pravidelných rezervací. Díky! Dodatek: Rezervace, které jste si již domluvili: sobota 10:00-11:30 kurt č. 1 a č. 2 (Kony-singlový miniturnaj), neděle: Martin Marek 10:00-11:30 hod kurt č. 1, Kony 11:30-12:30 hod kurt č. 1, Vláďa Carbol 11:00-12:30 hod kurt č. 2 (ostatní si tedy vyberte jiný termín).

06.11.2022
02:20
 
Radim Kony  
Davča se rozhodl, že chce hrát závodně I. část
Je super, když syna vedete ke sportu, k fotbalu, volejbalu, šachům, tenisu (ve všem vždy vynikal) a on vám v 19-ti letech, po skončení všech ambicí řekne: JÁ BYCH CHTĚL HRÁT ZÁVODNĚ TENIS. Párkrát se tajně štípnete do ruky, jestli nespíte a nezdá se vám to, pak si jeho větu necháte zopakovat znova a řeknete si, to je to nejlepší načasování. Turnaj mistrů již nestihne, no nevadí, registračka mu propadla v dubnu (no, to nevadí-je to jen to nejmenší), nemá klubovou příslušnost (no, to nevadí), téměř všechny dózy míčů jsme rozdali (no, to nevadí), ale to nejcennější, co vám může říci syn, který to myslí zcela vážně je (opakuji se): CHI HRÁT ZÁVODNĚ TENIS!!!! A já říkám: KONEČNĚ BUDU MÍT ZASE PRO CO ŽÍT :-) !!! Stačil mi dnešní trénink na Prestige a jsem unešen. Je totiž obrovský rozdíl trénovat a trénovat. Davča hráč + Dan sparing + já trenér=Martinka šťastná. To je ta nejkrásnější sportovní rovnice, kterou znám.

06.11.2022
02:17
 
Radim Kony  
Davča se rozhodl, že chce hrát závodně II. část
Jeden z největších talentů dětských let, kterého jsem kdy viděl (a viděl jsem tisíce mladých hráčů v různých sportech), který záhy zavrhl, neznámo proč, všechny své úspěšné aktivity, se vrací do hry (v klidu, jistě, že nepomýšlí na vzlétnutí Fénixe z popela). Asi "žárlivě" viděl, jak se s chutí doma připravuji na trénink s mladým Vládíkem (s Vládíkem jsme si to užili, ale vzhledem k jeho mnohostranným zájmům a jeho časové náročnosti, to nemělo smysl pokračovat vážněji dále...i tak jsem z Vládíka nadšený, mám ho moc rád). Možná viděl, jak jsem se na tajňačku připravoval na speciální trénink Dana Merty, který jsme opět neuskutečnili....nevím odkud vítr vane, ale vane moc hezky. Davča sám od sebe začal jíst ovoce (má alergii na vše, tak je to doslova sebemrskačství), chodí již delší dobu do posilovny, běhá a já jako zkušený trenér ho spíše utlumuji v jeho aktivitách. I když to nebude na Wimbledon, berte to jako příklad, že nikdy není na fajn záležitosti pozdě. Pro nikoho z nás/vás. Pokud vás něco baví, dejte tomu vše a těšte i z malých úspěchů. I ten nejmenší úspěch ve sportu vám může přinést ten největší úspěch v životě. Poznáte radost, vyrovnání se (sám se sebou) z prohry, mít cíl a očekávání, prožívat něco zajímavého se svými kamarády... Hned na 1. tréninku rupnul struny (není jako my) a hned si je večer vypletl, protože jsem mu sdělil, že možná bude trénink i v neděli :-) Kamarádi, přátelé, ten náš kluk se našel...i díky vám!!! Davčo, ať se Ti daří, ať jsi šťastný!!!

06.11.2022
01:30
 
Radim Kony  
Jak jste mohli zapomenout na Ivana?
Jeden z nejlepších deblistů našich BORCŮ, který získal několikrát ZIMNÍ POHÁR 4her a teprve nyní se o něho porvali na Poho ještě nepřihlášení hráči.... Nejsilnější byl Jirka Březina, který si ho uzmul. Téměř všichni hráči TOP TEN jsou rozebráni (já nehraji, protože organizuji), ale vítěz dle mého soudu bude z konstantní dvojice, která nemá zastoupení TOP TEN (a tak je to správné, tak to má být). Počkáme si na termín (Kaňas, fakt ho v tuto chvíli neznáme) a počkáme si na definitivní složení párů (někdo třeba nebude moci). Letos mi můj tip vyšel, uvidíme příště... Hlavně se těšme, bavme a užívejme života!

01.11.2022
17:01
 
Radim Kony  
Otíku, dlouho, ještě velmi dlouho (tenis jóóó)
A proto vám přejeme: Mnoga ljeta, zdravi byli, mnogaljeta, živijó, mnoga ljeta, zdravi byli, mnogaljeta, tenis jó, tenis jó, tenis jóóó!!!

31.10.2022
19:56
 
Ota  
Dotaz
Radime, už je to na zápis do Guinnessovy knihy rekordů ? Nebo kolik let radosti s vámi všemi borci nás s Jozefem ještě čeká ?

31.10.2022
15:59
 
Radim Kony  
Kolik je NEJ páru dohromady let? - viz níže
Nebudu vás přátelé napínat. Na začátku r. 2023 bude Otovi a Jozefovi dohromady úctyhodných 133 let! A kdyby se Zimní turnaj 4her hrál až v polovině března, bylo by jim 135 let!!! Mnou vyjádřené pocty níže jsou vskutku oprávněné. A nádherné na tom všem je, že nikdo nepochybuje o tom, že by neměli skončit na posledních místech. OPRAVDU BORCI!!!

31.10.2022
07:59
 
martin.ká  
Re: Radys
Raďo Tvé kurzy v tipovací soutěži odpovídají většinou realitě a celosezonním výkonům, klobouk dolů. Ale Tvůj tip na součet u Old Boys je velmi vzdálen skutečnosti. Vím, dobře se mi to mluví, když vím, že s Ogarem jsme si letos užili několik turnajů se součtem 123. Takže máš druhý pokus. Malá nápověda 13x !

31.10.2022
06:17
 
Radys Syki (F🎾M 404)  - radeksykora@email.cz  
Tip na věk, když už dělám tu Tipovací soutěž :-)
Tipuji tedy, že dohromady je tomuto nejmladšímu páru v historii 127 let...

30.10.2022
21:02
 
Radim Kony  
Nejmladší pár v historii je skutečností!
Na Zimní turnaj 4her se právě před chvíli přihlásili 2 mlaďoši: Ota Doktor Cieluch a Jozef Ogar Pepino Chreno!!! Tipněte si, kolik jim bude dohromady let začátkem r. 2023. V týdnu dopíšu v AKTUALITÁCH jejich společný věk. Klobouček, klobouček a klobouček, že s takovými frajery máme tu čest hrát!!! KLUCI, JSTE OPRAVDOVÍ BORCI!!! AŤ SE VÁM DAŘÍ! JSTE NAŠE HVĚZDY A PŘÍKLADNÝMI VZORY!!!

30.10.2022
14:01
 
Tatarka  
Tak ať se daří rodinnému byznysu

28.10.2022
23:35
 
Radim Kony  
A je to tady, phoneiphone je na světě!!!
Přátelé, kamarádi a celý světe, právě začínáme náš rodinný byznys. Dnes má Jackina 6 let, a právě proto rozjíždíme náš eshop s názvem www.phoneiphone.cz Název vám může připadat zbytečně složitý, ovšem je důležité mít na paměti, že to za pár měsíců chceme rozjet v 7-mi zemích EU (tam českému výrazu nerozumí). A kdo se chce pokochat naší prvotní snahou a křikem, že jsme na světě také, pusťte si toto (klikni na): phoneiphone

  1-20   21-40   41-60   61-80   81-100   101-120   121-140   141-160   161-180   181-181

zpět   |   nahoru   |   domů

 

 

 

 

phoneiphone1.cz
Pivní hotovost

 
 

 
364 924 / 3 online
realizace nextWEB