Poř. Příjmení a jméno: Poslední
zápas:
Hájení
všichni:
Hájení
poslední:
Max.
termín
Další
domluvené zápasy      
1 Ivan Staškiv JUV 20.8. 27.8. 3.9. 10.9. Skupina A: Ivan Staškiv-Miroslav Žídek 3:6, 3:6. Ivan Staškiv-Radim Lukáč 6:0, 6:3. Čtvrtfinále KTS: Ivan Staškiv-Zdeněk Novobilský 2:6, 6:2, 6:2. Osmifinále KTS: Ivan Staškiv-Jaroslav Sýkora 6:2, 6:2.
2 Radim Koloničný SWE 27.8. 3.9. 10.9. 17.9. Skupina A: Radim Koloničný-Miroslav Žídek scr. RK. Čtvrtfinále KTS: Radim Koloničný-Pavel Lukáč 6:3, 2:6, 6:4. Osmifinále KTS: Radim Koloničný-Kamil Socha 6:2, 6:1.
3 Radim Konečný 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. KTS nehraje (v r. 2016 vyhrál KTS již potřetí, tudíž se z turnaje vyloučil).
4 Miroslav Žídek 23.8. 30.8. 6.9. 13.9. Skupina A: Ivan Staškiv-Miroslav Žídek 3:6, 3:6. Miroslav Žídek-Radim Lukáč 6:2, 6:2. Čtvrtfinále KTS: Miroslav Žídek-Martin Káňa 6:4, 6:3.Osmifinále KTS: Miroslav Žídek-Zbyněk Stuchlík 6:2, 6:1.
5 Radim Lukáč CRO 18.8. 25.8. 1.9. 8.9. Skupina A: Miroslav Žídek-Radim Lukáč 6:2, 6:2. Ivan Staškiv-Radim Lukáč 6:0, 6:3. Čtvrtfinále KTS: Radim Lukáč - Daniel Merta 6:4, 4:6, 7:5. Osmifinále KTS: Radim Lukáč - René Ruffer ml. 6:2, 6:2.
6 Daniel Merta COL 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. Skupina B (hraje systémem každý s každým): Daniel Merta-Zdeněk Novobilský 7:6(1), 4:6, 0:1 (5), Daniel Merta-Pavel Lukáč 6:1, 6:4. Čtvrtfinále KTS: Radim Lukáč - Daniel Merta 6:4, 4:6, 7:5. Osmifinále KTS: Daniel Merta-Tomáš Cudzik 6:0, 7:5.
7 Martin Káňa RAD 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. KTS nehraje (zdravotní důvody) - musel před semifinále odstoupit. Čtvrtfinále KTS: Miroslav Žídek-Martin Káňa 6:4, 6:3.Osmifinále KTS: Martin Káňa-Pavel Merta 6:3, 6:2
8 Pavel Lukáč CAM 27.8. 3.9. 10.9. 17.9. Skupina B (hraje systémem každý s každým): Pavel Lukáč-Zdeněk Novobilský 1:6, 0:6, Daniel Merta-Pavel Lukáč 6:1, 6:4. Čtvrtfinále KTS: Radim Koloničný-Pavel Lukáč 6:3, 2:6, 6:4. Osmifinále KTS: Pavel Lukáč-Michal Gebauer 6:3, 6:1.
9 Zdeněk Novobilský 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. Skupina B (hraje systémem každý s každým): Daniel Merta-Zdeněk Novobilský 7:6(1), 4:6, 0:1 (5), Pavel Lukáč-Zdeněk Novobilský 1:6, 0:6. Čtvrtfinále KTS: Ivan Staškiv-Zdeněk Novobilský 2:6, 6:2, 6:2. Osmifinále KTS: Zdeněk Novobilský-Miroslav Sýkora 6
10 Miroslav Sýkora PIR 28.8. 4.9. 11.9. 18.9. Skupina C. Finále "C": Miroslav Sýkora-Tomáš Cudzik 4:6, 7:5, 0:1(8). Semifinále KTS: Miroslav Sýkora-Zbyněk Stuchlík 3:6, 7:5, 1:0(6). Čtvrtfinále KTS: Miroslav Sýkora-Jaroslav Sýkora 6:2, 7:5. Osmifinále KTS: Zdeněk Novobilský-Miroslav Sýkora 6:2,
11 Michal Gebauer 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. Skupina C. O 3. místo "C": Michal Gebauer-Zbyněk Stuchlík 2:6, 4:6. Semifinále KTS: Michal Gebauer-Tomáš Cudzik 1:6. Čtvrtfinále KTS: Michal Gebauer-Kamil Socha 6:3, 6:2. Osmifinále KTS: Pavel Lukáč-Michal Gebauer 6:3, 6:1.
12 Pavel Merta 29.7. 5.8. 12.8. 19.8. Skupina D. Finále "D": Pavel Merta-Kamil Socha 6:2, 6:0. Semifinále KTS: Pavel Merta-Jaroslav Sýkora 7:5, 6:2. Čtvrtfinále KTS: Pavel Merta-Zbyněk Stuchlík 5:7, 6:4, 4:6. Osmifinále KTS: Martin Káňa-Pavel Merta 6:3, 6:2.
13 Tomáš Cudzik 15.8. 22.8. 29.8. 5.9. Skupina C. Finále "C": Miroslav Sýkora-Tomáš Cudzik 4:6, 7:5, 0:1(8). Semifinále KTS: Michal Gebauer-Tomáš Cudzik 1:6. Čtvrtfinále KTS: Tomáš Cudzik-René Ruffer ml. 6:2, 6:2. Osmifinále KTS: Daniel Merta-Tomáš Cudzik 6:0, 7:5.
14 René Ruffer ml. CAM 28.8. 4.9. 11.9. 18.9. Skupina D. O 3. místo "D": René Ruffer ml.-Jaroslav Sýkora 5:7, 7:6(4), 1:0(7). Semifinále KTS: René Ruffer ml.-Kamil Socha 4:6, 3:6. Čtvrtfinále KTS: Tomáš Cudzik-René Ruffer ml. 6:2, 6:2. Osmifinále KTS: Radim Lukáč - René Ruffer ml. 6:2, 6:2.
15 Zbyněk Stuchlík 21.8. 28.8. 4.9. 11.9. Skupina C. O 3. místo "C": Michal Gebauer-Zbyněk Stuchlík 2:6, 4:6. Semifinále KTS: Miroslav Sýkora-Zbyněk Stuchlík 3:6, 7:5, 1:0(6).. Čtvrtfinále KTS: Pavel Merta-Zbyněk Stuchlík 5:7, 6:4, 4:6. Osmifinále KTS: Miroslav Žídek-Zbyněk Stuchlík 6:2, 6:1
16 Kamil Socha COL 25.8. 1.9. 8.9. 15.9. Skupina D. Semifinále KTS: Finále "D": Pavel Merta-Kamil Socha 6:2, 6:0. René Ruffer ml.-Kamil Socha 4:6, 3:6. Čtvrtfinále KTS: Michal Gebauer-Kamil Socha 6:3, 6:2. Osmifinále KTS: Radim Koloničný-Kamil Socha 6:2, 6:1.
17 Jaroslav Sýkora 26.8. 2.9. 9.9. 16.9. Skupina D. Semifinále KTS: O 3. místo "D": René Ruffer ml.-Jaroslav Sýkora 5:7, 7:6(4), 1:0(7). Pavel Merta-Jaroslav Sýkora 7:5, 6:2. Čtvrtfinále KTS: Miroslav Sýkora-Jaroslav Sýkora 6:2, 7:5. Osmifinále KTS: Ivan Staškiv-Jaroslav Sýkora 6:2, 6:2.
18 Milan Brosch HUN 6.8. 13.8. 20.8. 27.8. KTS nehraje.
19 René Ruffer st. RAD 26.8. 2.9. 9.9. 16.9. KTS nehraje (koleno).
20 Jozef Chreno JUV 30.8. 6.9. 13.9. 20.9. Skupina E. Finále "E": Jozef Chreno-Jan Pomykal 6:9. Semifinále: Jozef Chreno-Petr Cielecký 9:5. KTS hraje.
21 Martin Filip PIR 30.8. 6.9. 13.9. 20.9. KTS nehraje (Petra oslavuje narozeniny).
22 Jan Pomykal CRO 27.8. 3.9. 10.9. 17.9. Skupina E. Finále "E": Jozef Chreno-Jan Pomykal 6:9. Semifinále: Jan Pomykal-Miroslav Magnusek 9:6. KTS hraje.
23 Miroslav Magnusek CRO 27.8. 3.9. 10.9. 17.9. Skupina E. O 3. místo: Miroslav Magnusek-Petr Cielecký 9:5. Semifinále: Jan Pomykal-Miroslav Magnusek 9:6. KTS hraje.
24 Petr Cielecký COL 27.8. 3.9. 10.9. 17.9. Skupina E. O 3. místo: Miroslav Magnusek-Petr Cielecký 9:5. Semifinále: Jozef Chreno-Petr Cielecký 9:5. KTS hraje.
25 Václav Teichmann CRO 17.8. 24.8. 31.8. 7.9. KTS nehraje (bude zajišťovat catering na svatbě).
26 Michal Šprc CAM 28.8. 4.9. 11.9. 18.9. KTS nehraje.
27 Vladislav Carbol ml. JUV 30.8. 6.9. 13.9. 20.9. Skupina F: Vladislav Carbol ml.-René Psohlavec 6:9, Vladislav Carbol ml.-Jiří Lanča 9:1. KTS hraje.
28 Marián Hevessy HUN 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. KTS nehraje.
29 René Psohlavec COL 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. Skupina F: Vladislav Carbol ml.-René Psohlavec 6:9, René Psohlavec-Jiří Lanča 9:3.
30 Jiří Lanča PIR 21.8. 28.8. 4.9. 11.9. Skupina F: Vladislav Carbol ml.-Jiří Lanča 9:1, René Psohlavec-Jiří Lanča 9:3.
31 Radek Sýkora SWE ŽK 25.8. 1.9. 8.9. 15.9. Skupina G (hraje systémem každý s každým): Radek Sýkora-Tomáš Hanek 5:9, Radek Sýkora-Lenka Kvasňáková 7:9.
32 Tomáš Hanek 13.8. 20.8. 27.8. 3.9. Skupina G (hraje systémem každý s každým): Radek Sýkora-Tomáš Hanek 5:9, Tomáš Hanek-Lenka Kvasňáková 4:9.
33 Vladislav Carbol st. RAD 26.8. 2.9. 9.9. 16.9. KTS nehraje (po změně termínu KTS nedostane v práci volno).
34 Tomáš Řeha 30.8. 6.9. 13.9. 20.9. KTS nehraje.
35 Lenka Kvasňáková HUN 27.8. 3.9. 10.9. 17.9. Skupina G (hraje systémem každý s každým): Tomáš Hanek-Lenka Kvasňáková 4:9, Radek Sýkora-Lenka Kvasňáková 7:9.
36 Ota Cieluch 17.8. 24.8. 31.8. 7.9. KTS nehraje (uzavření hranic se Slovenskem), místo něj nastoupí Dušan Korčák, který naopak nemůže na Slovensko odcestovat, tudíž bude KTS hrát.
37 René Bartek SWE 26.8. 2.9. 9.9. 16.9. KTS nehraje.
38 Martin Marek JUV 5.8. 12.8. 19.8. 26.8. KTS nehraje.
39 Jakub Cudzik 28.8. 4.9. 11.9. 18.9. KTS nehraje.
40 Pavel Klimánek 26.8. 2.9. 9.9. 16.9. Skupina H (hraje systémem každý s každým): Pavel Klimánek-Milan Šprc 9:5, Pavel Klimánek-Radim Ševčík 9:2.
41 Milan Šprc CAM 27.8. 3.9. 10.9. 17.9. Skupina H (hraje systémem každý s každým): Pavel Klimánek-Milan Šprc 9:5, Milan Šprc-Radim Ševčík 6:9.
42 Radim Ševčík PIR 30.8. 6.9. 13.9. 20.9. Skupina H (hraje systémem každý s každým): Pavel Klimánek-Radim Ševčík 9:2, Milan Šprc-Radim Ševčík 6:9.
43 Petr Mojžíšek SWE 26.8. 2.9. 9.9. 16.9. Skupina I. Finále "I": Petr Mojžíšek-Dušan Korčák 6:2. Semifinále: Petr Mojžíšek-Eva Novobilská 6:1.
44 Tomáš Bíroš 11.8. 18.8. 25.8. 1.9. KTS nehraje z důvodu neodehrání min. 7-mi zápasů s min. 4-mi různými hráči.
45 Robert Hill 28.8. 4.9. 11.9. 18.9. KTS nehraje.
46 Petr Gruškovský 20.8. 27.8. 3.9. 10.9. Skupina I. O 3. místo: Petr Gruškovský-Eva Novobilská 6:4. Semifinále: Petr Gruškovský-Dušan Korčák 4:6. KTS hraje.
47 Jiří Březina 17.8. 24.8. 31.8. 7.9. KTS nehraje.
48 Klaudie Mikolášová 13.8. 20.8. 27.8. 3.9. KTS nehraje.
49 Dušan Korčák 30.8. 6.9. 13.9. 20.9. Skupina I. Finále "I": Petr Mojžíšek-Dušan Korčák 6:2. Semifinále: Petr Gruškovský-Dušan Korčák 6:4. KTS hraje.
50 Vladimír Vondrák 20.8. 27.8. 3.9. 10.9. KTS nehraje z důvodu neodehrání min. 7-mi zápasů s min. 4-mi různými hráči.
51 Eva Novobilská 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. Skupina I. O 3. místo: Petr Gruškovský-Eva Novobilská 6:4. Semifinále: Petr Mojžíšek-Eva Novobilská 6:1.
52 Aleš Pustka 31.7. 7.8. 14.8. 21.8. KTS nehraje.
53 Kateřina Rufferová RAD 24.8. 31.8. 7.9. 14.9. KTS nehraje (zdravotní komplikace).
54 Pavel Krištofik 26.8. 2.9. 9.9. 16.9. KTS nehraje.
55 Matouš Marek 12.8. 19.8. 26.8. 2.9. KTS nehraje.
56 Eva Poledníková 25.8. 1.9. 8.9. 15.9. Skupina J (hraje systémem každý s každým): Eva Poledníková-Jiří Glac 6:2, Eva Poledníková-Patrik Kubíček 4:6.
57 Jiří Glac HUN 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. Skupina J (hraje systémem každý s každým): Eva Poledníková-Jiří Glac 6:2, Jiří Glac-Patrik Kubíček 6:2.
58 Daniel Mikuš 25.8. 1.9. 8.9. 15.9. KTS nehraje.
59 Patrik Kubíček 1.8. 8.8. 15.8. 22.8. Skupina J (hraje systémem každý s každým): Eva Poledníková-Patrik Kubíček 4:6, Jiří Glac-Patrik Kubíček 2:6.
60 Aneta Carbolová 9.6. 16.6. 23.6. 30.6. KTS nehraje z důvodu neodehrání min. 7-mi zápasů s min. 4-mi různými hráči.
61 Roger Federer - - - - KTS nehraje z důvodu neodehrání min. 7-mi zápasů s min. 4-mi různými hráči. Všimněte si, jak kvalitní soutěž máme, když všichni hráči naší tenisové ligy BORCŮ jsou lepší než Roger Federer. A to je přitom stále nějaký hráč!