Týmová soutěž

coming soon...

Týmová soutěž 2024


2. kolo (měsíc červen):

TÝM "B" (BŘITVY TT) - TÝM "D" (TENNESSEE) 5:2, Martin Káňa (7)-Radek Sýkora (10), René Ruffer ml. (13)-Radim Lukáč (11), Tomáš Hanek (20)-Jozef Chreno (22) 6:2, 6:3, Radim Koloničný (23)-Miroslav Sýkora (24), Petr Mojžíšek (28)-Matouš Marek (29) 3:6, 6:7(2), Milan Šprc (37)-Jan Pomykal (30) 2:6, 1:6, René Ruffer st. (45)-Vladimír Vondrák (42) 4:6, 6:0, 6:2, Katka Rufferová (47)-Eva Poledníková (54) 7:5, 6:4, 1. 4hra: Tomáš Hanek/Martin Káňa-Jozef Chreno/Radim Lukáč 1:6, 6:4, 6:2, 2. 4hra: 0:0, 3. 4hra: René Ruffer st./Radim Koloničný-Jan Pomykal/Matouš Marek 6:3, 6:0

TÝM "C" (BRAZÍLIE) - TÝM "A" (TENNIS RYS TEAM) 6:4, Daniel Merta (2)-Pavel Merta (1) 1:6, 3:6, Michal Gebauer (4)-Marián Hevessy (12) 7:6(5), 6:4, Ivan Staškiv (9)-Vladislav Carbol ml. (15) 6:3, 1:6, 2:6, Martin Moravec (16)-Michal Bobok (19) 6:0, 6:2, René Psohlavec (18)-Michal Šprc (21) dohrávka v pátek 21.6. 18:00 hod Prestige kurt č. 1, Kamil Socha (31)-Miroslav Magnusek (25) 3:6, 1:6, Martin Filip (41)-Radim Ševčík (39) 6:0, 6:1, Veronika Hušková (53)-Petra Ogořálková (44) 1:6, 0:6, 1.4hra: Martin Moravec/Daniel Merta-Michal Bobok/Pavel Merta 6:2, 6:4, 2. 4hra: Kamil Socha/Ivan Staškiv-Vladislav Carbol ml./Marián Hevessy 7:6(5), 3:6, 6:4, 3. 4hra: Martin Filip/Michal Gebauer-Miroslav Magnusek/MichalŠprc 6:2, 3:6, 7:5
Dohrávka v pátek 21.6. 18:00 hod Prestige kurt č. 1

1. kolo (měsíc květen):

TÝM "A" (TENNIS RYS TEAM) - TÝM "B" (BŘITVY TT) 5:6, Pavel Merta (1)-Martin Káňa (6) 6:2, 6:1, Vladislav Carbol ml. (9)-René Ruffer ml. (11) 1:6, 6:7(3), Marián Hevessy (16)-Tomáš Hanek (14) 6:4, 6:1, Miroslav Magnusek (18)-Radim Koloničný (19) 6:2, 5:7, 5:7, Michal Šprc (24)-Petr Mojžíšek (32) 6:3, 3:6, 6:3, Radim Ševčík (38)-Milan Šprc (36) 4:6, 6:2, 2:6, Petra Ogořálková (42)-Katka Rufferová (45) 2:6, 6:3, 6:2, Michal Bobok (47)-René Ruffer st. (54) 1:6, 4:6, 1. 4hra: Michal Šprc/Pavel Merta-Radim Koloničný/Martin Káňa 3:6, 6:2, 6:1, 2. 4hra Radim Ševčík/Miroslav Magnusek/-Milan Šprc/Tomáš Hanek 1:6, 7:6(5), 4:6, 3. 4hra: Michal Bobok/Marián Hevessy-René Ruffer st./René Ruffer ml. 3:6, 2:6

TÝM "C" (BRAZÍLIE) - TÝM "D" (TENNESSEE) 9:2, Daniel Merta (2)-Radek Sýkora (7) 6:2, 6:2, Ivan Staškiv (12)-Radim Lukáč (8) 0:6, 2:6, Michal Gebauer (15)-Jozef Chreno (17) 6:2, 6:0, René Psohlavec (23)-Miroslav Sýkora (21) 6:2, 6:3, Martin Moravec (26)-Jan Pomykal (27) 6:3, 4:6, 6:4, Kamil Socha (33)-Matouš Marek (34) 7:6(4), 4:6, 1:0(4), Martin Filip (41)-Vladimír Vondrák (39) 6:4, 6:2, Veronika Hušková (51)-Eva Novobilská (50) 2:6, 0:6, 1. 4hra: Martin Moravec/Daniel Merta-Jan Pomykal/Radim Lukáč 6:1, 6:7(6), 6:2, 2. 4hra: Kamil Socha/Ivan Staškiv-Matouš Marek/Radek Sýkora 6:2, 7:5, 3. 4hra: Martin Filip/Michal Gebauer-Vladimír Vondrák/Jozef Chreno 7:6(3), 6:2


V r. 2024 proběhlo veřejně přístupné losování všech hráčů TÝMOVKY, které se uskutečnilo na zahajovací tenisové schůzi v sobotu 13. dubna 2024:

TÝM "A" (TENNIS RYS TEAM): Pavel Merta (1), Vladislav Carbol ml. (9), Marián Hevessy (16), Miroslav Magnusek (18), Michal Šprc (24), Radim Ševčík (38), Petra Ogořálková (42), Michal Bobok (47)

TÝM "B" (BŘITVY TT): Martin Káňa (6), René Ruffer ml. (11), Tomáš Hanek (14), Radim Koloničný (19), Petr Mojžíšek (32), Milan Šprc (36), Katka Rufferová (45), René Ruffer st. (54)

TÝM "C" (BRAZÍLIE): Daniel Merta (2), Ivan Staškiv (12), Michal Gebauer (15), René Psohlavec (23), Martin Moravec (26), Kamil Socha (33), Martin Filip (41), Veronika Hušková (51)

TÝM "D" (TENNESSEE): Radek Sýkora (7), Radim Lukáč (8), Jozef Chreno (17), Miroslav Sýkora (21), Jan Pomykal (27), Matouš Marek (34), Vladimír Vondrák (39), Eva Novobilská (50) - po vážném zranění ji od červnového kola zastoupí výkonostně stejně kvalitní hráčka Eva Poledníková

Herní pavouk se losoval v sobotu 13.4. 2024 v 16:00 hod za přítomnosti 50 hráčů, přátel a organizátorů.

Letos se hraje systémem každý s každým v měsících květen (1. kolo), červen (2. kolo), červenec (3. kolo). Vždy se odehraje 8 singlů a 3x 4hra (složení 4her napíšou kapitáni na papír, který si pak vzájemně ukážou před zápasem). Doporučujeme odehrávat 4hru až poslední v pořadí. V květnu proti sobě nastoupí TÝM A-TÝM B, TÝM C-TÝM D (o tomto rozhodl los). V červnu si to rozdají: vítěz duelu A/B-poražený duelu C/D a vítěz duelu C/D-poražený duelu A/B. V červenci zbývající poslední zápasy. Vše se zapisuje do tabulky, kde budou rozhodujícími kritériemi: počet vítězství, rozdíl zápasů, větší počet vyhraných zápasů, rozdíl setů, větší počet vyhraných setů, rozdíl gemů, větší počet vyhraných gemů, výsledek zápasu jedniček TÝMŮ.
 

Týmová soutěž 2023


KONEČNÉ POŘADÍ (PO 3. KOLE):

1. TÝM "D" (CUBA): René Ruffer ml. (2), Martin Káňa (8), Vladislav Carbol ml. (13), Miroslav Magnusek (17), Jan Pomykal (27), Vladislav Carbol st. - kapitán (30), Kateřina Rufferová (41), Luděk Bačík (47) Vítězové vyhrávají velký putovní pohár + medaile + TÝMOVÝ mejdan ve vířivce s čepovaným pivem a dobrůtkami + velký obdiv širokého okolí

2.TÝM "A" (ANGENG): Pavel Merta (6), Ivan Staškiv (10), Pavel Lukáč (11). Miroslav Sýkora (16), Stanislav Trýska (23), Michal Šprc (31), Petr Mojžíšek (34), Vladimír Vondrák (43)

3. TÝM "B" (AUSTRÁLIE): Michal Gebauer (3), Radim Lukáč (19), Tomáš Hanek (14). Jozef Chreno (22), René Psohlavec (25), Martin Filip (29), Milan Šprc (33), Eva Novobilská (48)

4. TÝM "C" (SCOTLAND): Daniel Merta (5), Petr Cielecký (7), Radek Sýkora (12), Marián Hevessy (18), Lenka Kvasňáková (24), Václav Teichmann (32), Radim Ševčík (36), Michal Bobok (50)
 

3. kolo (měsíc červenec):

Finále: TÝM "A" (ANGENG) - TÝM "D" (CUBA) 4:7, Ivan Staškiv (2)-Vladislav Carbol ml. (8) 6:7(3), 6:7(3), Pavel Merta (3)-René Ruffer ml. (10) 6:4, 6:1, Pavel Lukáč (11)-Martin Káňa (12) 6:4, 6:0, Stanislav Trýska (15)-Miroslav Magnusek (18) scr. Standa T., Miroslav Sýkora (26)-Jan Pomykal (22) 3:6, 3:6, Petr Mojžíšek (33)-Vladislav Carbol st. (32) 3:6, 1:6, Michal Šprc (38)-Kateřina Rufferová (37) 6:3, 4:6, 6:0, Vladimír Vondrák (58)-Luděk Bačík (43) scr. Vláďa V., Miroslav Sýkora/Pavel Merta-René Ruffer ml./Vladislav Carbol ml. 6:7(5), 6:4, 2:6, Petr Mojžíšek/Ivan Staškiv-Jan Pomykal/Miroslav Magnusek 6:4, 6:4, Michal Šprc/Pavel Lukáč-Vladislav Carbol st./Martin Káňa scr. Michal/Pavel

O 3. místo: TÝM "B" (AUSTRÁLIE) - TÝM "C" (SCOTLAND) 6:5, Radim Lukáč (7)-Daniel Merta (5) 3:6, 3:6, Michal Gebauer (9)-Petr Cielecký (14) 6:4, 5:7, 3:6, Tomáš Hanek (13)-Marián Hevessy (16) 6:4, 2:6, 6:1, Jozef Chreno (17)-Radek Sýkora (21) 7:6(4), 6:2, René Psohlavec (19)-Lenka Kvasňáková (24) 6:2, Martin Filip (31)-Michal Bobok (39) 6:1, 7:5, Eva Novobilská (44)-Radim Ševčík (42) 1:6, 2:6, Milan Šprc (46)-Václav Teichmann (47) 7:5, 4:6, 7:6(2), Jozef Chreno/Radim Lukáč-Marián Hevessy/Daniel Merta 0:6, 3:6, René Psohlavec/Tomáš Hanek-Lenka Kvasňáková/Radek Sýkora 2:6, 4:6, Martin Filip/Michal Gebauer-Michal Bobok/Petr Cielecký 6:4, 6:4
 

2. kolo (měsíc červen):

TÝM "A" (ANGENG) - TÝM "C" (SCOTLAND) 7:4Pavel Merta (4)-Daniel Merta (1) 6:3, 6:4, Ivan Staškiv (8)-Petr Cielecký (11) 6:3, 7:6(4), Pavel Lukáč (9)-Marián Hevessy (12) 6:3, 7:6(4), Stanislav Trýska (20)-Radek Sýkora (19) 0:6, 3:6, Miroslav Sýkora (22)-Lenka Kvasňáková (29) 4:6, Michal Šprc (32)-Václav Teichmann (34) 6:4, 7:6(0), Petr Mojžíšek (36)-Radim Ševčík (42) 6:2, 2:6, 6:2, Vladimír Vondrák (46)-Michal Bobok (48) scr. Vláďa V., Ivan Staškiv/Pavel Merta-Marián Hevessy/Daniel Merta 7:5. 6:3, Michal Šprc/Pavel Lukáč-Lenka Kvasňáková/Radek Sýkora 7:6(5), 1:6, 6:1, Petr Mojžíšek/Stanislav Trýska-Michal Bobok/Petr Cielecký 1:6, 0:6.

TÝM "D" (CUBA) - TÝM "B" (AUSTRÁLIE) 8:3Vladislav Carbol ml. (6)-Michal Gebauer (5) 3:6, 6:2, 7:6(2), René Ruffer ml. (7)-Radim Lukáč (14) 6:4, 1:6, 1:6, Martin Káňa (10)-Jozef Chreno (16) 7:5, 6:4, Miroslav Magnusek (18)-René Psohlavec (17) 6:2, 5:7, 6:1, Jan Pomykal (28)-Tomáš Hanek (21) 6:3, 6:2, Vladislav Carbol st. (31)-Martin Filip (30) 2:6, 6:4, 3:10, Kateřina Rufferová (37)-Milan Šprc (40) 6:3, 6:4, Luděk Bačík (47)-Eva Novobilská (50) 6:1, 4:6, 6:1, Vladislav Carbol st./Martin Káňa-Martin Filip/Michal Gebauer 6:1, 6:4, Jan Pomykal/Miroslav Magnusek-Radim Lukáč/Tomáš Hanek 4:6, 1:6, Vladislav Carbol ml./René Ruffer ml.-Jozef Chreno/René Psohlavec 6:3, 6:4
 

1. kolo (měsíc květen):

TÝM "A" (ANGENG) - TÝM "B" (AUSTRÁLIE) 6:5Pavel Merta (6)-Michal Gebauer (3) 6:1, 7:5, Ivan Staškiv (10)-Radim Lukáč (19) 5:7, 3:6, Pavel Lukáč (11)-Tomáš Hanek (14) 6:7(5), 6:0, 7:6(4), Miroslav Sýkora (16)-Jozef Chreno (22) 0:6, 1:6, Stanislav Trýska (23)-René Psohlavec (25) 6:2, 6:0, Michal Šprc (31)-Martin Filip (29) 4:6, 4:6, Petr Mojžíšek (34)-Milan Šprc (33) 6:1, 4:6, 6:3, Vladimír Vondrák (43)-Eva Novobilská (48) 6:0, 6:0, Ivan Staškiv/Pavel Merta - Martin Filip/ Michal Gebauer 6:0, 6:1, Miroslav Sýkora/Pavel Lukáč - Tomáš Hanek/Radim Lukáč 0:6, 1:6, Michal Šprc/Stanislav Trýska - René Psohlavec/Jozef Chreno 6:7(5), 6:7(5)

TÝM "C" (SCOTLAND) - TÝM "D" (CUBA) 5:6Daniel Merta (5)-René Ruffer ml. (2) 7:5, 6:1, Petr Cielecký (7)-Martin Káňa (8) 6:7(4), 6:7(5), Radek Sýkora (12)-Vladislav Carbol ml. (13) 1:6, 3:6, Marián Hevessy (18)-Miroslav Magnusek (17) 4:6, 3:6, Lenka Kvasňáková (24)-Jan Pomykal (27) 1:6, Václav Teichmann (32)-Vladislav Carbol st. (30) 0:6, 2:6, Radim Ševčík (36)-Kateřina Rufferová (41) 6:3, 6:3, Michal Bobok (50)-Luděk Bačík (47) 6:0, 6:3, Marián Hevessy/Daniel Merta - Miroslav Magnusek/Martin Káňa 6:1, 6:3, Lenka Kvasňáková/Radek Sýkora - Jan Pomykal/René Ruffer ml. 0:6, 4:6, Michal Bobok/Petr Cielecký - Vladislav Carbol st./Vladislav Carbol ml. 6:3, 6:1
 

V r. 2023 proběhlo veřejně přístupné losování všech hráčů TÝMOVKY, které se uskutečnilo na zahajovací tenisové schůzi v sobotu 15. dubna 2023:

TÝM "A" (ANGENG): Pavel Merta (6), Ivan Staškiv (10), Pavel Lukáč (11). Miroslav Sýkora (16), Stanislav Trýska (23), Michal Šprc (31), Petr Mojžíšek (34), Vladimír Vondrák (43)

TÝM "B" (AUSTRÁLIE): Michal Gebauer (3), Radim Lukáč (19), Tomáš Hanek (14). Jozef Chreno (22), René Psohlavec (25), Martin Filip (29), Milan Šprc (33), Eva Novobilská (48)

TÝM "C" (SCOTLAND): Daniel Merta (5), Petr Cielecký (7), Radek Sýkora (12), Marián Hevessy (18), Lenka Kvasňáková (24), Václav Teichmann (32), Radim Ševčík (36), Michal Bobok (50)

TÝM "D" (CUBA): René Ruffer ml. (2), Martin Káňa (8), Vladislav Carbol ml. (13), Miroslav Magnusek (17), Jan Pomykal (27), Vladislav Carbol st. (30), Kateřina Rufferová (41), Luděk Bačík (47)

Herní pavouk se losoval v sobotu 15.4. 2023 v 16:00 hod za přítomnosti 50 hráčů, přátel a organizátorů.

Letos se hraje systémem každý s každým v měsících květen (1. kolo), červen (2. kolo), červenec (3. kolo). Vždy se odehraje 8 singlů a 3x 4hra (složení 4her napíšou kapitáni na papír, který si pak vzájemně ukážou před zápasem). Doporučujeme odehrávat 4hru až poslední v pořadí. V květnu proti sobě nastoupí TÝM A-TÝM B, TÝM C-TÝM D (o tomto rozhodl los). V červnu si to rozdají: vítěz duelu A/B-poražený duelu C/D a vítěz duelu C/D-poražený duelu A/B. V červenci zbývající poslední zápasy. Vše se zapisuje do tabulky, kde budou rozhodujícími kritériemi: počet vítězství, rozdíl zápasů, větší počet vyhraných zápasů, rozdíl setů, větší počet vyhraných setů, rozdíl gemů, větší počet vyhraných gemů, výsledek zápasu jedniček TÝMŮ.
 


 

Zpracování cookies

Používáme cookies k optimalizaci webových stránek a služeb.
  Nezbytné cookies (funkčnost stránek)
Cookies třetích stran   Youtube - přehrávání vložených youtube videí
  Google analytics - statistika návštěvnosti
  AddThis - možnost sdílení na sociálních sítích
Vše o cookies, které používáme.