Poř. Příjmení a jméno: Poslední
zápas:
Hájení
všichni:
Hájení
poslední:
Max.
termín
Další
domluvené zápasy      
1 Ivan Staškiv - - - -
2 Radim Koloničný - - - -
3 Radim Konečný - - - - Pátek 7.5. 16:00 hod Prestige (kurt č. 1) s Martinem Káňou (zápas č. 12).
4 Radim Lukáč - - - - Pátek 7.5. 17:00 hod Prestige s Pavlem Lukáčem (zápas č. 14).
5 Zdeněk Novobilský 1.5. 8.5. 15.5. 22.5.
6 Daniel Merta 1.5. 8.5. 15.5. 22.5. Středa 12.5. 16:00 hod Prestige (kurt č. 1) s Jaroslavem Sýkorou (zápas č. 8).
7 Martin Káňa - - - - Čtvrtek 6.5. 16:00 hod Prestige s Reném Rufferem ml. (zápas č. 11). Pátek 7.5. 16:00 hod Prestige (kurt č. 1) s Radimem Konečným (zápas č. 12).
8 Pavel Lukáč - - - - Pátek 7.5. 17:00 hod Prestige s Radimem Lukáčem (zápas č. 14).
9 Miroslav Sýkora - - - - Zranění (namožené zápěstí) - zatím nekontaktovat.
10 Jaroslav Sýkora 1.5. 8.5. 15.5. 22.5. Středa 12.5. 16:00 hod Prestige (kurt č. 1) s Danielem Mertou (zápas č. 8).
11 Michal Gebauer 1.5. 8.5. 15.5. 22.5.
12 Pavel Merta - - - -
13 Tomáš Cudzik - - - -
14 René Ruffer ml. - - - - Čtvrtek 6.5. 16:00 hod Prestige s Martinem Káňou (zápas č. 11).
15 Zbyněk Stuchlík - - - -
16 Kamil Socha - - - -
17 Milan Brosch - - - -
18 René Ruffer st. - - - -
19 Jozef Chreno - - - -
20 Martin Filip - - - - Čtvrtek 6.5. 18:00 hod Prestige (kurt č. 1) s Reném Psohlavcem (zápas č. 15).
21 Miroslav Magnusek 6.5. 13.5. 20.5. 27.5.
22 Jan Pomykal 6.5. 13.5. 20.5. 27.5.
23 Vladislav Carbol ml. 5.5. 12.5. 19.5. 26.5.
24 Petr Cielecký 4.5. 11.5. 18.5. 25.5.
25 Václav Teichmann - - - -
26 Marián Hevessy - - - -
27 Michal Šprc 2.5. 9.5. 16.5. 23.5.
28 René Psohlavec 4.5. 11.5. 18.5. 25.5. Čtvrtek 6.5. 18:00 hod Prestige (kurt č. 1) s Martinem Filipem (zápas č. 15).
29 Jiří Lanča - - - -
30 Radek Sýkora - - - -
31 Tomáš Hanek 1.5. 8.5. 15.5. 22.5.
32 Vladislav Carbol st. 5.5. 12.5. 19.5. 26.5.
33 Tomáš Řeha - - - -
34 Lenka Kvasňáková - - - -
35 Ota Cieluch - - - -
36 René Bartek - - - -
37 Martin Marek - - - -
38 Jakub Cudzik - - - -
39 Pavel Klimánek - - - -
40 Milan Šprc 1.5. 8.5. 15.5. 22.5.
41 Radim Ševčík - - - -
42 Petr Mojžíšek - - - -
43 Tomáš Bíroš - - - -
44 Robert Hill - - - -
45 Petr Gruškovský - - - - Úterý 11.5. 16:00 hod Prestige s Evou Novobilskou (zápas č. 19).
46 Jiří Březina - - - -
47 Klaudie Mikolášová - - - -
48 Dušan Korčák - - - -
49 Vladimír Vondrák - - - -
50 Kateřina Rufferová 1.5. 8.5. 15.5. 22.5.
51 Eva Novobilská 1.5. 8.5. 15.5. 22.5. Pátek 7.5. 08:30 hod Prestige (kurt č. 1) se Stanislavem Trýskou (zápas č. 16). Úterý 11.5. 16:00 hod Prestige s Petrem Gruškovským (zápas č. 19).
52 Aleš Pustka - - - -
53 Pavel Krištofik - - - -
54 Matouš Marek - - - - Čtvrtek 6.5. 16:00 hod Staré Město s Patrikem Kubíčkem (zápas č. 17).
55 Eva Poledníková - - - -
56 Jiří Glac - - - -
57 Daniel Mikuš - - - -
58 Patrik Kubíček - - - - Čtvrtek 6.5. 16:00 hod Staré Město s Matoušem Markem (zápas č. 17).
59 Petra Balogová - - - -
60 Luděk Bačík - - - - Zranění - zlomená ruka, ale už sundal sádru (zatím nekontaktovat).
61 Stanislav Trýska - - - - Pátek 7.5. 08:30 hod Prestige (kurt č. 1) s Evou Novobilskou (zápas č. 16).
62 Roman Koloničný - - - -
63 Roger Federer - - - - Všimněte si, jak kvalitní soutěž máme, když všichni hráči naší tenisové ligy BORCŮ jsou lepší než Roger Federer. A to je přitom stále nějaký hráč!