Poř. Příjmení a jméno: Poslední
zápas:
Hájení
všichni:
Hájení
poslední:
Max.
termín
Další
domluvené zápasy      
1 Zdeněk Novobilský D 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. KTS nehraje ze zdravotních důvodů. Čtvrtfinále o skupinu A/B: Zdeněk Novobilský-René Ruffer ml. 6:4, 6:7(4), 6:1. Osmifinále KTS: Zdeněk Novobilský-Petr Cielecký 6:4, 6:2.
2 Radim Konečný 23.8. 30.8. 6.9. 13.9. KTS nehraje (v r. 2016 vyhrál KTS již potřetí, tudíž se z turnaje vyloučil).
3 Daniel Merta D 30.8. 6.9. 13.9. 20.9. Skupina B o 3. místo: Daniel Merta-Radim Koloničný 6:3. Semifinále KTS: Daniel Merta-René Ruffer ml. 4:9. Čtvrtfinále o skupinu A/B: Daniel Merta-Radim Lukáč 2:6, 5:7. Osmifinále KTS: Daniel Merta-René Psohlavec 7:6 (5), 6:1.
4 Martin Káňa B 30.8. 6.9. 13.9. 20.9. Skupina B finále: Martin Káňa-René Ruffer ml. 9:5. Semifinále KTS: Martin Káňa-Radim Koloničný 9:3. Čtvrtfinále o skupinu A/B: Martin Káňa-Pavel Merta 4:6, 2:6. Osmifinále KTS: Martin Káňa-Kamil Socha 6:2, 4:6, 6:2.
5 Michal Gebauer 30.8. 6.9. 13.9. 20.9. Skupina C finále: Michal Gebauer-Jaroslav Sýkora 3:9. Semifinále: Michal Gebauer-Kamil Socha 9:4. Čtvrtfinále o skupinu C/D: Michal Gebauer-Petr Cielecký 7:5, 6:3. Osmifinále KTS: Michal Gebauer-René Ruffer ml. 6:7(1), 7:5, 0:1(7).
6 Ivan Staškiv A 30.8. 6.9. 13.9. 20.9. Skupina A. Systém každým s každým: Ivan Staškiv-Pavel Merta 4:9. Ivan Staškiv-Radim Lukáč 3:9. Čtvrtfinále o skupinu A/B: Ivan Staškiv-Radim Koloničný 6:1, 6:1. Osmifinále KTS: Ivan Staškiv-Roman Koloničný 6:1, 6:2.
7 Radim Koloničný B 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. Skupina B o 3. místo: Daniel Merta-Radim Koloničný 6:3. Semifinále KTS: Martin Káňa-Radim Koloničný 9:3. Čtvrtfinále o skupinu A/B: Ivan Staškiv-Radim Koloničný 6:1, 6:1. Osmifinále KTS: Radim Koloničný-Pavel Lukáč 7:6(6), 4:6, skreč PL
8 Pavel Merta A 28.8. 4.9. 11.9. 18.9. Skupina A. Systém každým s každým: Ivan Staškiv-Pavel Merta 4:9. Pavel Merta-Radim Lukáč 6:9. Čtvrtfinále o skupinu A/B: Martin Káňa-Pavel Merta 4:6, 2:6. Osmifinále KTS: Pavel Merta-Jan Pomykal 6:1, 7:5
9 Jaroslav Sýkora 27.8. 3.9. 10.9. 17.9. Skupina C finále: Michal Gebauer-Jaroslav Sýkora 3:9. Semifinále: Jaroslav Sýkora-Roman Koloničný 9:0. Čtvrtfinále o skupinu C/D: Jaroslav Sýkora-René Psohlavec 2:6, 6:3, 6:3. Osmifinále KTS: Jaroslav Sýkora-Radim Lukáč 5:7, 2:6
10 Radim Lukáč C 25.8. 1.9. 8.9. 15.9. Skupina A. Systém každým s každým: Radim Lukáč-Pavel Merta 9:6. Ivan Staškiv-Radim Lukáč 3:9. Čtvrtfinále o skupinu A/B: Daniel Merta-Radim Lukáč 2:6, 5:7. Osmifinále KTS: Jaroslav Sýkora-Radim Lukáč 5:7, 2:6
11 Jan Pomykal C 18.8. 25.8. 1.9. 8.9. Skupina D finále: Jan Pomykal-Pavel Lukáč 6:4. Semifinále: Jan Pomykal-Petr Cielecký 9:8(4). Čtvrtfinále o skupinu C/D: Jan Pomykal-Kamil Socha 4:6, 4:6. Osmifinále KTS: Pavel Merta-Jan Pomykal 6:1, 7:5.
12 Pavel Lukáč C 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. Skupina D finále: Jan Pomykal-Pavel Lukáč 6:4. Semifinále: Pavel Lukáč-René Psohlavec 9:4. Čtvrtfinále o skupinu C/D: Pavel Lukáč-Roman Koloničný skr. PL. Osmifinále KTS: Radim Koloničný-Pavel Lukáč 7:6(6), 4:6, skreč PL.
13 Roman Koloničný 26.8. 2.9. 9.9. 16.9. Skupina C o 3. místo: Roman Koloničný-Kamil Socha 1:9. Semifinále: Jaroslav Sýkora-Roman Koloničný 9:0. Čtvrtfinále o skupinu C/D: Pavel Lukáč-Roman Koloničný skr. PL. Osmifinále KTS: Ivan Staškiv-Roman Koloničný 6:1, 6:2.
14 René Ruffer ml. B 24.8. 31.8. 7.9. 14.9. Skupina B finále: Martin Káňa-René Ruffer ml. 9:5. Semifinále KTS: Daniel Merta-René Ruffer ml. 4:9. Čtvrtfinále o skupinu A/B: Zdeněk Novobilský-René Ruffer ml. 6:4, 6:7(4), 6:1. Osmifinále KTS: Michal Gebauer-René Ruffer ml. 6:7(1), 7:5, 0:1(7).
15 Kamil Socha B 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. Skupina C o 3. místo: Roman Koloničný-Kamil Socha 1:9. Semifinále: Michal Gebauer-Kamil Socha 9:4. Čtvrtfinále o skupinu C/D: Jan Pomykal-Kamil Socha 4:6, 4:6. Osmifinále KTS: Martin Káňa-Kamil Socha 6:2, 4:6, 6:2.
16 René Psohlavec D 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. Skupina D o 3. místo: René Psohlavec-Petr Cielecký 4:6. Semifinále: Pavel Lukáč-René Psohlavec 9:4. Čtvrtfinále o skupinu C/D: Jaroslav Sýkora-René Psohlavec 2:6, 6:3, 6:3. Osmifinále KTS: Daniel Merta-René Psohlavec 7:6 (5), 6:1.
17 Petr Cielecký D 30.8. 6.9. 13.9. 20.9. Skupina D o 3. místo: René Psohlavec-Petr Cielecký 4:6. Semifinále: Jan Pomykal-Petr Cielecký 9:8(4). Čtvrtfinále o skupinu C/D: Michal Gebauer-Petr Cielecký 7:5, 6:3. Osmifinále KTS: Zdeněk Novobilský-Petr Cielecký 6:4, 6:2.
18 Vladislav Carbol ml. D 30.8. 6.9. 13.9. 20.9. Skupina E finále: Vladislav Carbol ml.-René Ruffer st. 6:1. Semifinále: Vladislav Carbol ml.-Zbyněk Stuchlík 9:4.
19 René Ruffer st. A 13.8. 20.8. 27.8. 3.9. Skupina E finále: Vladislav Carbol ml.-René Ruffer st. 6:1. Semifinále: René Ruffer st.-Jozef Chreno 9:6.
20 Jozef Chreno B 30.8. 6.9. 13.9. 20.9. Skupina E o 3. místo: Jozef Chreno-Zbyněk Stuchlík 2:6. Semifinále René Ruffer st.-Jozef Chreno 9:6.
21 Zbyněk Stuchlík 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. Skupina E o 3. místo: Jozef Chreno-Zbyněk Stuchlík 2:6. Semifinále Vladislav Carbol ml.-Zbyněk Stuchlík 9:4.
22 Václav Teichmann C 24.7. 31.7. 7.8. 14.8. Skupina F o 3. místo: Václav Teichmann-Miroslav Magnusek 6:3. Semifinále Václav Teichmann-Radek Sýkora 5:9.
23 Miroslav Magnusek C 9.8. 16.8. 23.8. 30.8. Skupina F o 3. místo: Václav Teichmann-Miroslav Magnusek 6:3. Semifinále Miroslav Magnusek-Tomáš Hanek 6:9.
24 Tomáš Hanek D 30.7. 6.8. 13.8. 20.8. Skupina F finále: Tomáš Hanek-Radek Sýkora 6:1. Semifinále Miroslav Magnusek-Tomáš Hanek 6:9.
25 Radek Sýkora 20.8. 27.8. 3.9. 10.9. Skupina F finále: Tomáš Hanek-Radek Sýkora 6:1. Semifinále Václav Teichmann-Radek Sýkora 5:9.
26 Stanislav Trýska 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. Skupina G o 3. místo: Stanislav Trýska-René Bartek 6:3. Semifinále: Stanislav Trýska-Vladislav Carbol st. 6:9.
27 René Bartek B 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. Skupina G o 3. místo: Stanislav Trýska-René Bartek 6:3. Semifinále René Bartek-Marián Hevessy 2:9.
28 Marián Hevessy A 12.8. 19.8. 26.8. 2.9. Skupina G finále: Marián Hevessy-Vladislav Carbol st. 6:2. Semifinále René Bartek-Marián Hevessy 2:9.
29 Vladislav Carbol st. D 31.7. 7.8. 14.8. 21.8. Skupina G finále: Marián Hevessy-Vladislav Carbol st. 6:2. Semifinále: Stanislav Trýska-Vladislav Carbol st. 6:9.
30 Martin Filip A 25.8. 1.9. 8.9. 15.9. Skupina H finále: Martin Filip-Lenka Kvasňáková 4:6. Semifinále Martin Filip-Michal Šprc 9:8(5).
31 Lenka Kvasňáková A 23.8. 30.8. 6.9. 13.9. Skupina H finále: Martin Filip-Lenka Kvasňáková 4:6. Semifinále Lenka Kvasňáková-Tomáš Bíroš 9:8(6).
32 Tomáš Bíroš 22.8. 29.8. 5.9. 12.9. Skupina H o 3. místo: Tomáš Bíroš-Michal Šprc 5:7. Semifinále: Lenka Kvasňáková-Tomáš Bíroš 9:8(6).
33 Michal Šprc C 25.8. 1.9. 8.9. 15.9. Skupina H o 3. místo: Tomáš Bíroš-Michal Šprc 5:7. Semifinále Martin Filip-Michal Šprc 9:8(5).
34 Milan Brosch 28.8. 4.9. 11.9. 18.9. Skupina I finále: Milan Brosch-Pavel Klimánek 9:1. Semifinále: Milan Brosch-Petr Gruškovský 9:1.
35 Martin Marek A 17.8. 24.8. 31.8. 7.9. KTS nehraje z důvodu odcestování.
36 Radim Ševčík A 28.8. 4.9. 11.9. 18.9. KTS nehraje z důvodu odcestování.
37 Milan Šprc D 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. Skupina I o 3. místo: Milan Šprc-Petr Gruškovský 6:1. Semifinále: Milan Šprc-Pavel Klimánek 4:9.
38 Vladimír Vondrák B 14.8. 21.8. 28.8. 4.9. KTS nehraje z důvodu odcestování (Chorvatsko).
39 Tomáš Řeha C 24.7. 31.7. 7.8. 14.8. KTS nehraje z důvodu odcestování (dovolená).
40 Pavel Klimánek 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. Skupina I finále: Milan Brosch-Pavel Klimánek 9:1. Semifinále: Milan Šprc-Pavel Klimánek 4:9.
41 Petr Gruškovský 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. Skupina I o 3. místo: Milan Šprc-Petr Gruškovský 6:1. Semifinále: Milan Brosch-Petr Gruškovský 9:1.
42 Eva Poledníková B 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. Skupina Ladies finále: Eva Poledníková-Eva Novobilská 6:1. Semifinále Eva Poledníková-Kateřina Rufferová 9:6.
43 Petr Mojžíšek B 18.8. 25.8. 1.9. 8.9. Skupina J. Systém každý s každým. Petr Mojžíšek-Dušan Korčák 5:9, Petr Mojžíšek-Jiří Březina 6:2.
44 Dušan Korčák 14.8. 21.8. 28.8. 4.9. Skupina J. Systém každý s každým. Petr Mojžíšek-Dušan Korčák 5:9, Dušan Korčák-Jiří Březina 9:4.
45 Jiří Březina 26.8. 2.9. 9.9. 16.9. Skupina J. Systém každý s každým. Petr Mojžíšek-Jiří Březina 6:2, Dušan Korčák-Jiří Březina 9:4.
46 Eva Novobilská C 22.8. 29.8. 5.9. 12.9. Skupina Ladies finále: Eva Poledníková-Eva Novobilská 6:1. Semifinále Eva Novobilská-Klaudie Mikolášová 9:8(2).
47 Klaudie Mikolášová 17.8. 24.8. 31.8. 7.9. Skupina Ladies o 3. místo: Klaudie Mikolášová-Kateřina Rufferová 2:6. Semifinále: Eva Novobilská-Klaudie Mikolášová 9:8(2).
48 Pavel Krištofik 10.8. 17.8. 24.8. 31.8. KTS nehraje z důvodu: dlouhodobě předem avizovaná jiná akce.
49 Luděk Bačík 25.8. 1.9. 8.9. 15.9. Skupina K. Systém každý s každým. Luděk Bačík-Jiří Glac 6:0, Luděk Bačík-Patrik Kubíček 9:3.
50 Matouš Marek 27.8. 3.9. 10.9. 17.9. KTS nehraje z důvodu neodehrání min. 7-mi zápasů s min. 4-mi různými hráči.
51 Kateřina Rufferová D 27.7. 3.8. 10.8. 17.8. Skupina Ladies o 3. místo: Klaudie Mikolášová-Kateřina Rufferová 2:6. Semifinále: Eva Poledníková-Kateřina Rufferová 9:6.
52 Jiří Glac A 28.8. 4.9. 11.9. 18.9. Skupina K. Systém každý s každým. Luděk Bačík-Jiří Glac 6:0, Jiří Glac-Patrik Kubíček 9:4.
53 Petra Balogová 17.8. 24.8. 31.8. 7.9. KTS nehraje z důvodu: díky logistickým problémům umožnila svému Martinu Filipovi hrát a sama se bude starat o jejich mimčo (to chce potlesk!).
54 Patrik Kubíček 30.8. 6.9. 13.9. 20.9. Skupina K. Systém každý s každým. Luděk Bačík-Patrik Kubíček 9:3, Jiří Glac-Patrik Kubíček 9:4.
55 Daniel Mikuš C 30.8. 6.9. 13.9. 20.9. KTS nehraje z důvodu: nevím, nesdělil???
56 Ota Cieluch 29.6. 6.7. 13.7. 20.7. KTS nehraje z důvodu neodehrání min. 7-mi zápasů s min. 4-mi různými hráči.
57 Jiří Lanča 10.6. 17.6. 24.6. 1.7. KTS nehraje z důvodu neodehrání min. 7-mi zápasů s min. 4-mi různými hráči.
58 Robert Hill 27.5. 3.6. 10.6. 17.6. KTS nehraje z důvodu neodehrání min. 7-mi zápasů s min. 4-mi různými hráči.
59 Tomáš Cudzik 3.6. 10.6. 17.6. 24.6. KTS nehraje z důvodu neodehrání min. 7-mi zápasů s min. 4-mi různými hráči.
60 Jakub Cudzik 12.6. 19.6. 26.6. 3.7. KTS nehraje z důvodu neodehrání min. 7-mi zápasů s min. 4-mi různými hráči.
61 Aleš Pustka 5.6. 12.6. 19.6. 26.6. KTS nehraje z důvodu neodehrání min. 7-mi zápasů s min. 4-mi různými hráči.
62 Miroslav Sýkora - - - - KTS nehraje z důvodu neodehrání min. 7-mi zápasů s min. 4-mi různými hráči.
63 Roger Federer - - - - Všimněte si, jak kvalitní soutěž máme, když všichni hráči naší tenisové ligy BORCŮ jsou lepší než Roger Federer. A to je přitom stále nějaký hráč!